طی مصاحبه ای:

چرا رئیس جمهوری در تبلیغات انتخاباتی، سخنی از حذف ارز 4200 تومانی نکرد؟

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 34990
 | 
تاریخ انتشار: 12 شهریور 1401 - 14:16
حمید خاورزمینی در توصیه ای به دولت پیشنهاد کرد: توصیه ای که به رئیس جمهوری داریم این است که ایشان از حلقه مداحان مجیز گویان و گزارش دهندگان گزارش های غیر واقع خود را رهانیده و هر از گاهی منتقدین را به طور حضوری جمع کرده و سخنان آنان را نیز بشنود.
چرا رئیس جمهوری در تبلیغات انتخاباتی، سخنی از حذف ارز 4200 تومانی نکرد؟

به گزارش هداپرس، یک چهره اصلاح طلب در مصاحبه با همدان پیام در خصوص نقاط ضعف دولت گفت: عمل نکردن به وعده های خود که در مورد اینترنت، افزایش سطح زندگی، ارتقاء سطح مدیریت عمل نشده است و از همه مهم تر قولی که برای مبارزه با لیبرالیسم داده بود را معکوس عمل نموده است چرا که حذف یارانه از ضروری ترین مواد مورد نیاز جامعه، حتی در لیبرال ترین جوامع هم انجام نمی شود.

حمید خاورزمینی تصریح کرد: کشورهای لیبرال از اقتصاد آزاد به سمت دولت های رفاه رفته اند و حرکت ما از سوی رفاهیات به سمت محرومیت هاست که با هر عنوانی یک محتوا بیشتر ندارد و آن عبارت است از توزیع ناعادلانه محرومیت.

وی در ادامه افزود: سوال بزرگ این است که چرا رئیس جمهوری در هنگام تبلیغات انتخاباتی، سخنی از حذف ارز 4200 تومانی نکرد؟ مردمی که به آقای رئیسی رای دادند برای شعارهای عدالت طلبانه بوده، نه برای حذف یارانه و کاهش سرعت اینترنتی که وی قول افزایش سرعت را داده بود.
وی تنها نقطه قوت دولت را استفاده از مدیران بومی دانست و افزود: وجود مدیران بومی باعث می شود که این افراد برای حفظ اعتبار محلی خود نتوانند در اثر ناکارآمدی یک شب چمدان هایشان را بسته و تغییر محل خدمت بدهند.

خاورزمینی در پایان در توصیه ای به دولت پیشنهاد کرد: توصیه ای که به رئیس جمهوری داریم این است که ایشان از حلقه مداحان مجیز گویان و گزارش دهندگان گزارش های غیر واقع خود را رهانیده و هر از گاهی منتقدین را به طور حضوری جمع کرده و سخنان آنان را نیز بشنود.

وی افزود: رئیس جمهوری در سفر اخیر خود به همدان حتی یک نفر از منتقدین خود را در جمع انبوهی از دعوت شدگان نپذیرفته بود در حالیکه این روند در دولت های قبلی وجود داشته که همواره منتقدین در جلسات عمومی و حتی جلسات خصوصی شرکت پیدا کنند.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.