کارگزاران:

ما به نتیجه مذاکرات خوشبین هستیم

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 33263
 | 
تاریخ انتشار: 24 بهمن 1400 - 10:34
یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران با اشاره به رصد مسائل مهم کشور در این حزب گفت: کارگزاران به نتیجه مذاکرات وین خوشبین است.
ما به نتیجه مذاکرات خوشبین هستیم

علی محمد نمازی، با بیان اینکه حزب کارگزاران این روزها کاملا فعال است، اظهار کرد: دبیرکل پای کار ایستاده و معاونان خود را هم انتخاب کرده است. جلسات شورای مرکزی هم به صورت منظم هر دو هفته یک بار تشکیل می شود و این جلسات هم با دستور کار قبلی تشکیل می شود.

وی ادامه داد: موضع حزب نیز نسبت به انتخابات آینده این است که اصل بر حضور است، اما باید زمینه برای مشارکت و برگزاری انتخابات رقابتی هم فراهم شود. ما معتقدیم ذات احزاب با انتخابات گره خورده است و حزب هم نمی خواهد از انتخابات کنار بکشد، اما شرایط برای انتخابات رقابتی هم باید فراهم شود.

این فعال سیاسی در ادامه تصریح کرد: مسائل مختلف کشور از جمله مسائل اقتصادی و مذاکرات وین هم توسط حزب کارگزاران رصد می شود و ما به نتیجه مذاکرات خوشبین هستیم.

رئیس کمیته آموزش حزب کارگزاران همچنین گفت: ما با استفاده از کلاب هاوس دوره های آموزش خود را برای احزاب برگزار می‌کنیم که نمونه آخر آن عاقبت نظام های مدرن در ایران بود که توسط دکتر نقیب زاده آموزش داده شد. همچنین کارکرد حزبی در حکومت نیز مورد بررسی قرار گرفت. ما معتقدیم مهمترین کار حزب بعد از عضوگیری و تشکیلات آموزش احزاب است تا حزب برای اداره کشور نیرو و کادر داشته باشد./ایسنا

بیشتربخوانید:

همایش اجماع بر منافع ملی در مذاکرات وین

 

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.