طی گزارشی:

دومین جلسه دبیران استانی حزب هدا برگزار شد

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 34349
 | 
تاریخ انتشار: 28 تیر 1401 - 10:45
دومین جلسه دبیران استانی حزب همبستگی دانش آموختگان ایران عصر روز یکشنبه ۱۴۰۱/۴/۲۶ بصورت مجازی برگزار شد.
دومین جلسه دبیران استانی حزب هدا برگزار شد

به گزارش هداپرس، در این جلسه که با حضور دبیرکل حزب دکتر احمدشریف برگزار شد، ابتدا شریفی مسئول تشکیلات حزب، گزارشی از فعالیت های صورت گرفته را بیان داشتند؛ سپس دبیران محترم استانها گزارشی از وضعیت مجموعه و نحوه فعالیت های صورت گرفته را در استانهای مربوطه ارائه و مسائل و پیشنهادات خود را در راستای بهینه سازی فعالیت‌های حزب بیان کردند.

در ادامه مسئولان کمیته ها نیز گزارشی از فعالیت های انجام شده ارائه کردند. دکتر سید جعفر سبحانی مسئول کمیته رسانه حزب هدا گفت: اهمیت رسانه در توسعه‌ سیاسی و ارتقاء سطح فرهنگ جامعه بر کسی پوشیده نیست و این نقش در اصلاح یا فاسد کردن جامعه مهم است. حوزه روابط عمومی جائی است که هر چقدر هم کار کنیم کم است.

دکتر شریف دبیر کل حزب هدا نیز با تاکید بر اهمیت این حوزه گفتند: حزب همبستگی دانش آموختگان ایران در این بخش ساختار مناسبی را تدارک دیده و علاوه بر استفاده از کانال‌های موجود در فضای مجازی، دو سایت فعال به نام هدا حزب، که مخصوص فعالیت‌های حزب است و دیگری هدا پرس، که دربیشتر بخش اخبار احزاب فعالیت می‌کنند مهیا شده است.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اتفاقات جاری گفت: آسیب شناسی جریان اصلاح طلبی بحث دامنه داری است که باید با دقت بدان پرداخت. امروز همه احزاب اصلاح طلب باید حول جبهه‌ اصلاحات جمع شوند تا اثرگذاری بیشتری داشته باشیم.

همچنین در ادامه سید حسین مجد مسئول کمیته اقتصادی؛ خانم قرائی مسئول کمیته بانوان و دکتر خاورزمینی مسئول کمیته آموزش ضمن بیان کارهای صورت گرفته، مواردی را در خصوص تقویت امور داخلی مجموعه بیان داشتند.

بیشتربخوانید:

تشکیل اولین جلسه کمیته جوانان حزب همبستگی دانش آموختگان ایران

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.