علی شکوری‌راد:

آسیب‌شناسی جریان اصلاحات هنوز به جمع‌بندی و حصول راهکار نرسیده است

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 33934
 | 
تاریخ انتشار: 01 خرداد 1401 - 10:45
سخنگوی جبهه اصلاحات گفت به دلیل تجربه انتخابات گذشته که نوعی بی اعتمادی و بی رغبتی را در بین احزاب اصلاح طلب به وجود آورد باعث شد تا انگیزه‌ای برای ورود به بحث انتخابات وجود نداشته باشد.
آسیب‌شناسی جریان اصلاحات هنوز به جمع‌بندی و حصول راهکار نرسیده است

علی شکوری‌راد، در پاسخ به این سوال که آخرین تحولات این جبهه به چه صورتی است، گفت: تحول به خصوصی رخ نداده است. انتخابات داخلی کمیته‌های جبهه اصلاحات انجام شده و بار دیگر همان افراد سابق به عنوان رؤساى کمیته‌ها انتخاب شده‌اند. رؤسای کمیته‌ها عضو هیئت رئیسه جبهه اصلاحات هستند. به این ترتیب خانم شهیندخت مولاوردی و آقایان ابراهیم اصغرزاده، محمود صادقی، جواد امام و الیاس حضرتی براى یک‌سال دیگر به عنوان عضو هیات رئیسه ابقاء شده‌اند.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا درباره انتخابات مجلس آینده برنامه‌ای تدوین شده است یا خیر و از چه زمانی قرار است وارد بحث انتخابات شوید، گفت: هنوز بحثی شکل نگرفته است. تجربه انتخابات گذشته نوعی بی‌رغبتی به انتخابات را در بین غالب احزاب و گروه‌ها به وجود آورده است. به همین دلیل فعلا انگیزه‌ای برای ورود به بحث انتخابات در درون مجموعه وجود ندارد.

شکوری‌راد درباره اینکه آیا احزاب، انتخابات گذشته را آسیب‌شناسی کرده و به نتیجه‌ای رسیده‌اند یا خیر، گفت: بحث آسیب‌شناسی فقط مربوط به انتخابات نبوده بلکه مربوط به روند اصلاح‌طلبی و فعالیت اصلاح‌طلبان بوده ‌است. نتیجه این بحث‌ها و بررسی‌ها در دستور است تا به جمع‌بندی و حصول راهکار برسد.

وی همچنین درباره اینکه آیا اختلاف‌نظرهای احزاب اصلاح‌طلب درباره حضور یا عدم حضور در انتخابات به نتیجه خاصی رسیده است یا خیر، گفت: بحث شده اما هنوز به جمع‌بندی خاصی نرسیده است که بخواهد مورد عمل قرار گیرد. این بحث‌ها در کمیته راهبردها دنبال شده اما فعلا در دستور مجمع عمومی نیست./ ایلنا

بیشتربخوانید:

ایراد نرم‌افزار برگزاری انتخابات هیات رئیسه جبهه اصلاحات

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.