طی گزارشی:

جلسه هیات اجرایی حزب همبستگی دانش آموختگان ایران (هدا) برگزار شد

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 34566
 | 
تاریخ انتشار: 13 مرداد 1401 - 09:46
جلسه هیات اجرایی حزب هدا عصر روز سه‌شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ در دفتر مرکزی حزب و با حضور دکتر #احمد_شریف #دبیرکل حزب و اعضای هیات اجرایی برگزار شد.
جلسه هیات اجرایی حزب همبستگی دانش آموختگان ایران (هدا) برگزار شد

به گزارش هداپرس، در این نشست ابتدا دکتر علی شفائی معاون اجرایی حزب گزارشی از فعالیت های انجام شده را ارائه کردند. سپس در خصوص تأمین منابع مالی حزب، موضوع حق عضویت ها مطرح شد که پس از بررسی و اعلام نظر اعضای حاضر، مقرر شد کمیته مالی بر اساس مصوبه کنگره با جدیت بیشتری اقدام نماید.
در ادامه سیدجعفرسبحانی رئیس کمیته رسانه به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود و همچنین نحوه تعامل با استانها پرداخت در این راستا مقرر شد فعالیت‌های رسانه ای حزب در فضای مجازی منسجم تر و با هماهنگی بیشتر به انجام برسد.

در بخش دیگر این جلسه امید شریفی مسئول تشکیلات حزب هدا به بیان فعالیت‌های صورت گرفته پرداخت و با اشاره به عملکرد استانها، گزارشی از عملکرد آنها را به اطلاع اعضا رساند در این ارتباط مقرر شد تا عملکرد استانها بصورت فصلی مورد بررسی و نتایج حاصله در اختیار هیات اجرایی و دبیرکل قرار گیرد.

خانم قرائی مسئول کمیته بانوان نیز ضمن بیان گزارش عملکرد کمیته تحت تصدی خود، خواستار استفاده بیشتر از بانوان در جایگاه های مختلف حزب شد که این پیشنهاد با استقبال اعضا مواجه و مقرر شد از بانوان توانمند و تاثیرگذار برای حضور در مسئولیت های تشکیلاتی دعوت به عمل آید.

دکتر احمد شریف دبیر کل حزب همبستگی دانش آموختگان ایران در پایان ضمن قدردانی از زحمات اعضای کادر و مسئولان مربوطه خاطر نشان ساخت: ما بر اساس رسالتی که بر عهده داریم تلاش می‌کنیم تا بتوانیم اقدامات اثرگذاری را در حوزه فعالیت‌های اجتماعی و سیاسی و آگاهی رسانی در جامعه به انجام رسانیم.

بر همین اساس پیشنهاد فعالسازی کمیته طرح و برنامه ارائه شده که سعی می‌شود از این پس با برنامه‌ریزی بهتر و هدفمندتر و بر مبنای تقویت تولنمندی اعضا و مجموعه حزب گام برداریم.

بیشتر بخوانید

دومین جلسه دبیران استانی حزب هدا برگزار شد

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.