محمدباقر نیشابوری:

موضوع دستمزد 1401 در حزب اسلامی کار بررسی می‌شود

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 33121
 | 
تاریخ انتشار: 11 بهمن 1400 - 12:33
عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار گفت: موضوع بودجه ۱۴۰۱ در دستور کار شورای مرکزی این حزب است و موضوع دیگری نیز که مورد بررسی قرار می‌گیرد بحث تعیین دستمزد برای سال ۱۴۰۱ است که هم اکنون در شورای عالی کار در حال بحث و بررسی است.
موضوع دستمزد 1401 در حزب اسلامی کار بررسی می‌شود

محمدباقر نیشابوری عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار، با اشاره به برنامه‌ها و فعالیت‌های حزب متبوع خود، اظهار داشت: جلسه شورای مرکزی حزب بعد از ظهر دوشنبه‌های هر هفته به صورت یکی‌درمیان حضوری و مجازی برگزار می‌شود و شورای سیاسی حزب نیز  بعد از ظهر جلسه‌ای را برگزار خواهد کرد و به بررسی مباحث سیاسی روز کشور و سفر دکتر رئیسی به روسیه و نتایج آن، برجام و مذاکرات وین و دلایل تعویق یک هفته‌ای آن خواهد پرداخت.

وی افزود: شورای مرکزی طبق روال هر هفته جلسه خواهد داشت و درباره موضوع بودجه ۱۴۰۱ که پنج هفته هست در دستور کار شورای مرکزی هست پرداخت خواهد شد و موضوع دیگری نیز که مورد بررسی قرار می‌گیرد بحث تعیین دستمزد برای سال ۱۴۰۱ هست که هم اکنون در شورای عالی کار در حال بحث و بررسی است.

وی افزود: در مورد بحث بودجه و بحث حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی در جلسات گذشته بحث و بررسی‌های صورت گرفت که منجر به صدور بیانیه‌ای شد و این بحث و بررسی‌ها به کمیته زیرمجموعه ارجاع می شود تا بعد از برگزاری جلسات با اعضایشان نظر نهایی را جمع‌بندی کنند و به شورای مرکزی ارائه دهند تا شورای مرکزی تصمیم بگیرد که آن را در قالب بیانیه یا قالبی دیگر تدوین کند تا در اختیار رسانه‌ها قرار گیرد و به اطلاع عموم مردم برسد.

نیشابوری در خصوص برگزاری کنگره سالیانه حزب نیز گفت: بر اساس اساسنامه حزب اسلامی کار این حزب کنگره سالیانه ندارد و اعضای شورای مرکزی هر سه سال یک بار انتخاب می‌شوند و با توجه به این که اسفندماه سال ۱۳۹۹ کنگره حزب برگزار شد، کنگره بعدی در سال ۱۴۰۲ برگزار می شود./فارس

بیشتربخوانید:

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.