طی گزارشی:

تشکیل اولین جلسه کمیته جوانان حزب همبستگی دانش آموختگان ایران

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 34094
 | 
تاریخ انتشار: 13 تیر 1401 - 09:50
اولین جلسه کمیته جوانان حزب همبستگی دانش آموختگان ایران (هدا) عصر روز یکشنبه ۱۲ تیر به صورت مجازی برگزار شد.
تشکیل اولین جلسه کمیته جوانان حزب همبستگی دانش آموختگان ایران

به گزارش هداپرس، در این جلسه  امید شریفی سرپرست تشکیلات حزب هدا به بیان اهداف و برنامه های آتی حزب و لزوم توجه ویژه به جوانان پرداخت و گفت: دانش ، تخصص و انگیزه شما جوانان در ادامه هرچه بهتر مسیر حزب میتواند راهگشا باشد و مجموعه بر این باور است که توجه ویژه ای به جوانان داشته باشد و یکی از وظایف این کمیته تحقق بخشیدن به اثر گذاری جوانان است.

️ در ادامه این جلسه آقایان علی کلاسنگیانی، پارسا حسینی ، یزدان ارزانی و احسان اربابی از اعصای کمیته جوانان حزب هدا به بیان دغدغه ها و مسائل خود پرداختند و با اشاره به برخی آسیب ها و فرصت سوزی ها ، راهکار و ایده های خود را بیان داشتند.

دکتر علی شفائی معاون اجرائی حزب ضمن تشکر از حضور جوانان و تایید دغدغه های آنان گفت: فضای سرد سیاسی نباید باعث شود که ما اهداف خود را فراموش کنیم ، بلکه امروز باید فرصتی باشد که بتوانیم با نگاه به گذشته و درس گرفتن از آن، برای فردای خود و جامعه برنامه ریزی کنیم . شما جوانان با انگیزه میتوانید به مانند موتور محرکه حزب عمل کنید و با حضور پیگیرانه خود و با سازماندهی مناسب، در جامعه صاحب اثر باشید.

همچنین دکتر احمد شریف دبیرکل حزب همبستگی دانش آموختگان ایران ضمن قدردانی از حضور جوانان گفتند : جوانان موتور محرکه همه تشکل های سیاسی و نهادهای مدنی محسوب می شوند و بدون حضور و مشارکت جوانان انتظار تحرک اثربخش در این مجموعه ها راه بجایی نخواهدبرد.

من از همه جوانان حزب تقاضا دارم ضمن مشاركت فعالانه در برنامه هاي كميته هاي حزب، از نظرات و پيشنهادات سودمند خود همه اركان حزب را بهره مند سازند.

بیشتربخوانید:

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.