.

حاکمان موفق به مردم خودشان تکیه مى کنند

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 34143
 | 
تاریخ انتشار: 28 خرداد 1401 - 11:08
این افراد پاسخ دهند که چه کسی امروز مردم را فقیرتر می‌کند؟ عزت مردم را به حراج نگذارید! / بهتر است مدیران و دولتمردان کنونی برای پیشبرد اهداف کشور در سطح جهانی به مردم تکیه کنند تا به امثال اولیانوف یا هر مقام بیگانه دیگر. گفته می شود اولیانوف در مسائل هسته ای ورود می کرد!
حاکمان موفق به مردم خودشان تکیه مى کنند

اظهار نظر برخی مقامات کشور پس از صدور قطعنامه شورای حکام تکرار همان اظهاراتی است که احمدی‌نژاد ارایه می کرد.

نتیجه آن این شد که پرونده از شورای حکام وارد شورای امنیت شد و وقتی قطعنامه نخست در شورای امنیت صادر شد، باز هم احمدی‌نژاد جدی نگرفت.

قطعنامه‌های بعدی پشت سر هم صادر شد، اما نتیجه‌ واکنش ایشان آسیب به اقتصاد، پیشرفت و عزت ایران و مردم ایران بود.
جملاتی که اکنون بعضی مسئولان به کار می‌برند، تکرار همان واکنش هاست و نتیجه‌ای جز پیشرفت متوقف شده، عزت از دست رفته و افزایش فقر ملت نخواهد داشت.

عده‌ای که جریان‌سازی‌هایی مانند هشتگ #زبان_دنیا و ادعای توانایی حل مسائل دیپلماتیک کردند، امروز همه قدرت را در اختیار دارند. اما سفره مردم کوچکتر شده‌ و چیزی نمانده‌ که حتی سفره جمع شود و فقر مطلق گسترده‌تر شود.

این افراد پاسخ دهند که چه کسی امروز مردم را فقیرتر می‌کند؟ عزت مردم را به حراج نگذارید!

بهتر است مدیران و دولتمردان کنونی برای پیشبرد اهداف کشور در سطح جهانی به مردم تکیه کنند تا به امثال اولیانوف یا هر مقام بیگانه دیگر. گفته می شود اولیانوف در مسائل هسته ای ورود می کرد!

برای مدیران ایران عیب است که به بیگانه اتکا کنند، چه غرب باشد چه شرق؛ حاکمان موفق حاکمانی هستند که به مردمان خودشان تکیه کنند./نواندیش

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.