حزب ندا:

مذاکرات هسته ای با دو پیش‌شرط حفظ عزت ملی و تأمین منافع ملی ادامه یابد

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 33206
 | 
تاریخ انتشار: 18 بهمن 1400 - 11:10
حزب ندای ایرانیان از رئیس‌جمهور و تیم مذاکره کننده درخواست کرد تا با بی‌اعتنایی به درخواست‌های کاسبان تحریم، مذاکرات هسته‌ای را با دو پیش‌شرط حفظ عزت ملی و تأمین منافع ملی تا حصول توافق نهایی با جدیّت ادامه دهند.
مذاکرات هسته ای با دو پیش‌شرط حفظ عزت ملی و تأمین منافع ملی ادامه یابد

جلسه شورای سیاست‌گذاری حزب ندای ایرانیان با دستور «بررسی روند مذاکرات وین»، «ایجاد محرومیت برای اساتید دانشگاهی»، «بحران کروناویروس» و «هفتمین مجمع عمومی حزب ندای ایرانیان» با حضور اعضای شورای سیاست‌گذاری حزب ندای ایرانیان برگزار شد.

در بخش اول این نشست با بررسی روند مذاکرات وین اعضای شورای سیاست‌گذاری تأکید کردند که شرایط اقتصادی کشور نشان می‌دهد که امروزه دو پیش‌شرط رفع تحریم‌های ظالمانه از یک‌سو و رفع مانع بزرگ تعاملات مالی با جهان راه حل بسیاری از مشکلات شده است.

حزب ندای ایرانیان در این نشست تأکید می‌کند که موفقیت دولت سیزدهم، موفقیت و پیروزی همۀ جناح‌های سیاسی و همۀ ملت ایران است، بر همین اساس از رئیس‌جمهور و تیم مذاکره کننده درخواست دارد تا با بی اعتنایی به درخواست های کاسبان تحریم، مذاکرات هسته ای را با دو پیش‌شرط حفظ عزت ملی و تأمین منافع ملی تا حصول توافق نهایی با جدیّت ادامه دهند.

در بخش دیگر این جلسه موضوع «بحران کرونا» در دستور قرار اعضای شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان قرار گرفت و اعضا به بحث پیرامون وضعیت کرونا در ایران و مدیریت بحران کرونا پرداختند. اعضای شورای سیاست‌گذاری ضمن هشدار در خصوص بروز موج ششم کرونا، تأکید کردند:

طبق توصیه سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت سریعترین راه حل کنترل بیماری که هم علمی است و هم اجرایی واکسیناسیون کامل است. خوشبختانه دزهای اول و دوم واکسیناسیون با استقبال شهروندان مواجه شده اما متاسفانه آمار دز سوم بسیار کمتر است و باید جامعه را علاقمند به دریافت دز سوم کرد. بر همین اساس خواستار مشارکت جدی تمامی گروه‌های مردمی جهت واکسیناسیون سرتاسری برای کنترل پاندمی کرونا هستیم. تا به فضل الهی هر چه سریع‌تر کشور از پیک ششم کروناویروس عبور کند و زندگی عادی دوباره در جریان افتد./فارس

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.