دبیرکل حزب پیشرو اصلاحات:

اظهارات فائزه هاشمی ناشی از رویکرد اقتصادی حزب کارگزاران است

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 33745
 | 
تاریخ انتشار: 11 اردیبهشت 1401 - 11:07
علی صوفی به اظهارات اخیر فائزه هاشمی اشاره کرد و گفت: چون حزب کارگزاران رویکرد اقتصادی دارد، شاید فائزه هاشمی از این منظر تحلیل کرده است که کار حضرت محمد(ص) اقتصادی نبوده است.
اظهارات فائزه هاشمی ناشی از رویکرد اقتصادی حزب کارگزاران است

علی صوفی دبیرکل حزب پیشرو اصلاحات، ضمن اشاره به اظهارات فائزه هاشمی عضو حزب کارگزاران سازندگی درباره پیامبر اسلام(ص) و حضرت خدیجه(س) اظهار داشت: چون حزب کارگزاران رویکرد اقتصادی دارد، شاید فائزه هاشمی از این منظر تحلیل کرده است که کار حضرت محمد(ص) اقتصادی نبوده است.

وی افزود: حضرت محمد(ص) با کاروان ها برای تجارت سفر می کرد و حتی یکی از القاب حضرت محمد(ص)، محمد امین است و در واقع ایشان در کارهای اقتصادی امانتدار بودند؛ باید این اعتماد را در امانتداری جلب کرده باشد که چنین صفتی را گرفته است.

صوفی ادامه داد: احتمالاً بحث حلال و حرام مد نظر فائزه هاشمی نبوده است؛ گمان نمی کنم هاشمی در تحلیلی که داشته آنقدر روی حلال و حرام حساسیت داشته باشد که حضرت محمد(ص) اموال حضرت خدیجه(س) را حرام کرده باشد.

در روزهای گذشته فیلمی از فائزه هاشمی عضو حزب کارگزاران سازندگی در شبکه های اجتماعی دست به دست شده بود که وی در آن می‌گفت: «حضرت محمد(ص) پول های حضرت خدیجه(ص) را حرام کرده است».

دختر رئیس دولت سازندگی بعد از چند روز و شکل‌گیری اعتراضات گسترده ناچار به عذرخواهی شد و مدعی شد که اظهارات تقطیع شده است./ فارس

بیشتربخوانید:

اظهارات فائزه هاشمی جنجال‌آفرینی برای ماندن در رسانه است

 

 

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.