بیست و نهمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران:

جلسه مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران جمعه هفته جاری برگزار می‌شود

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 32843
 | 
تاریخ انتشار: 08 دی 1400 - 10:33
جلسه مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران جمعه ۱۰ دی بصورت حضوری با تعدای محدود اعضای انجمن و مجازی با حضور گسترده اعضای انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران در سراسر استان‌های کشور در کانون توحید برگزار می‌شود.
جلسه مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران جمعه هفته جاری برگزار می‌شود

هادی عبداللهی دبیر بیست و نهمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران اعلام کرد: جلسه مجمع این تشکل در تاریخ جمعه ۱۰ دی بصورت حضوری با تعدای محدود اعضای انجمن و و مجازی با حضور گسترده اعضای انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران در سراسر استان‌های کشور و همچنین میهمانان و شخصیت های سیاسی در سالن کانون توحید برگزار می‌شود.
عبداللهی افزود: باتوجه به اینکه در این دوره از مجمع انجمن برگزاری انتخابات شورای مرکزی و بازرسین این تشکل سیاسی و صنفی نیز برگزار می‌شود، لذا نحوه برگزاری جلسه این مجمع انجمن را بشرح زیر است اعلام کرد؛ برگزاری جلسه مجمع با سقف ۶۰ تا ۷۰ نفر ،بصورت حضوری در سالن توحید و شرکت بقیه اعضای انجمن و میهمانان بصورت مجازی از سراسر استان‌های کشور.

عبداللهی در ادامه افزود : برنامه مجمع ‌طبق سنوات گذشته با پخش قرآن و سرود و پخش کلیپ آغاز می‌شود و سپس با گزارش و سخنرانی دبیرکل انجمن دکتر محمدرضا ظفرقندی ادامه خواهد داشت و در پایان مراسم افتتاحیه یکی از شخصیت های سیاسی کشور ، پیرامون شرایط داخلی و خارجی و مسایل روز کشور به ایراد سخن خواهد پرداخت.
دبیر بیست و نهمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی افزود: بعد از مراسم افتتاحیه در ساعت ۱۱ انتحابات شورای مرکزی و بازرسین انجمن ، به صورت الکترونیک با حضور اعضای انجمن، در سراسر کشور آغاز و همزمان با برگزاری انتخابات الکترونیک برنامه های مجمع ادامه پیدا خواهد کرد.
عبداللهی افزود: از ساعت۳۰ : ۱۱ تا ساعت ۱۳ جلسه میزگردی با موضوع رابطه توسعه سیاسی و توسعه اقتصادی و همچنین تحلیل شرایط اقتصادی فعلی با توجه به تݝییر تحولات اخیر کشور توسط دوتن از اساتید برجسته اقتصادان دانشگاه برگزار می‌شود.
دبیر مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران افزود: انتخابات این دوره شورای مرکزی و بازرسین انجمن بصورت کاملا مجازی و الکترونیک در سراسر استان‌های کشور با حضور اعضای انجمن، برگزار می‌شود و همچنین طی جلسه و هماهنگی های لازم که با شرکت IT برگزار کننده مجمع داشتیم ،همزمان و در حین برگزاری مجمع انتخابات از ساعت ۱۱ شروع و تا ساعت ۱۴ ( و با یکساعت زمان برای تمدید) با حضور نمایندگان و ناظران وزارت کشور برگزار می‌شود.
سپس بیانیه پایانی مجمع توسط کمیته سیاسی انجمن قرائت می‌شود.

عبداللهی افزود: طبق درخواست کمیسیون ماده ده احزاب لیست کاندیداهای شورای مرکزی و بازرسی انجمن امروز سه شنبه هفتم دی به وزارت کشور ارسال شد و طی دو روز لیست کاندیداها و نامزدهای نهایی انتخابات پیشروی این تشکل در گروههای مجازی انجمن در سراسر استانهای کشور ارسال و معرفی می‌شود ودر روز جمعه آینده ان‌شاءالله اعضاء با شناخت و اشراف کامل به انتخاب نفرات شورای مرکزی و بازرسین اقدام خواهند کرد ./ایسنا

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.