محمدصالحی:

لایحه رتبه بندی معلمان هفته آینده تصویب می‌شود

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 32178
 | 
تاریخ انتشار: 16 آبان 1400 - 11:13
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: لایحه رتبه بندی معلمان تا هفته آینده به تصویب مجلس شورای اسلامی خواهد رسید، اما ممکن است به دلیل کمبود اعتبار تنها بخشی از آن اجرا شود و در سال آینده شاهد اجرای کامل این لایحه باشیم.
لایحه رتبه بندی معلمان هفته آینده تصویب می‌شود

حسین محمد صالحی  در خصوص لایحه‌ی رتبه بندی معلمان اظهار کرد: لایحه رتبه بندی معلمان پس از اینکه هفته گذشته در صحن علنی مطرح شد، مجدداً با ایراد برخی از نمایندگان به کمیسیون آموزش و تحقیقات ارجاع داده شد؛ در این راستا کمیسیون تنها هفت روز دیگر فرصت دارد تا ایرادات این لایحه را رفع کرده و دوباره آن را به صحن علنی مجلس ارسال کند.

وی افزود: چالش اصلی لایحه رتبه بندی معلمان، عدم تأمین اعتبار لازم برای اجرا این قانون است؛ زیرا دولت تنها ۲۵ هزار میلیارد تومان برای اجرای این لایحه پیشنهاد داده و ممکن است با توجه به کمبود اعتبار، مجلس تصمیم بگیرد تنها بخشی از قانون در سه ماه پایانی سال اجرا شود تا در بودجه ۱۴۰۱ منابع آن اصلاح شده و به صورت کامل برای اجرا ابلاغ شود.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس خاطرنشان کرد: لایحه رتبه بندی معلمان تا هفته آینده به تصویب مجلس شورای اسلامی خواهد رسید، اما ممکن است به دلیل کمبود اعتبار تنها بخشی از آن اجرا شود و در سال آینده شاهد اجرای کامل این لایحه باشیم./ ایمنا

بیشتربخوانید:

جنجال بر سر لایحه رتبه بندی معلمان!

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.