فعال سیاسی اصولگرا:

دولت با حفظ منافع ملی به مذاکرات وین بازگردد

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 32076
 | 
تاریخ انتشار: 11 آبان 1400 - 11:14
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: دولت با حفظ منافع ملی به مذاکرات وین بازگردد؛ زیرا زمانی برجام برای ایران سودمند خواهد بود که منافع ایران را تأمین کند.
دولت با حفظ منافع ملی به مذاکرات وین بازگردد

احمد کریمی اصفهانی در خصوص بازگشت ایران به مذاکرات وین اظهار کرد: نبود وحدت و انسجام داخلی طی سال‌های گذشته باعث شد آمریکا و کشورهای اروپایی جسور شده و برجام را به هر سویی که دلشان می‌خواهد ببرند، اما امروز کشورهای غربی باید بدانند که ایران به هر قیمتی پای میز مذاکره نمی‌نشیند.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران از ابتدای مذاکرات برجام مبنای خود را بر بازی برد-برد گذاشت، اما متأسفانه کشورهای اروپایی سعی داشتند مذاکرات را به شکست برای ایران تبدیل کنند؛ زیرا به تعهدات خود در برجام پایبند نبودند.

این فعال سیاسی اصولگرا ادامه داد: در حال حاضر مجلس و دولت جدید بر اساس منویات مقام معظم رهبری عمل خواهند کرد و قطعاً خواستار لغو تمام تحریم‌ها و راستی آزمایی خواهند بود. با توجه به شرایط بین‌المللی، یکپارچگی تحریم‌ها علیه ایران در حال شکست بوده و آمریکا به خوبی از این موضوع آگاهی دارد.

کریمی اصفهانی خاطرنشان کرد: دولت با حفظ منافع ملی به مذاکرات وین بازگردد؛ زیرا زمانی برجام برای ایران سودمند خواهد بود که منافع ایران را تأمین کند./ ایمنا

بیشتربخوانید:

بازگشت به برجام را تحریم نکرده ایم

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.