مدیرکل سیاسی وزارت کشور:

یارانه احزاب دو برابر می‌شود

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 31973
 | 
تاریخ انتشار: 08 آبان 1400 - 11:46
مدیرکل سیاسی وزارت کشور گفت: با توجه به نقشی که احزاب در تاثیرگذاری بر سیاست داخلی و حتی منطقه‌ای دارند یارانه احزاب تقریبا دو برابر می‌شود.
یارانه احزاب دو برابر می‌شود

محسن اسلامی مدیرکل سیاسی وزارت کشور در نشست بررسی تاثیر تحولات جمهوری آذربایجان و افغانستان بر امنیت ملی ایران که به همت کمیسیون بین‌الملل خانه احزاب برگزار شد، اظهار کرد: چالش اصلی در منطقه این است که احزاب در منطقه درگیر منافع ملی نیستند ولی احزاب ایران دارای نگاه ملی و راهبردی هستند.

وی افزود: وزارت کشور درخواستی که از احزاب دارد این است که به دولت کمک کنند و با توجه به‌ التهابات موجود در منطقه نهایت تلاش خود را برای ایجاد آرامش و هم افزایی و رسیدن به یک راهبرد در سیاست همسایگی به کار ببندند.

اسلامی عنوان کرد: در شرایط فعلی تعیین استانداران اولویت اصلی معاونت سیاسی وزارت کشور است و عدم حضور آقایان وحیدی و خرمشاد در این نشست را نباید تعبیر به بی‌توجهی وزارت کشور نسبت به خانه احزاب کرد.

مدیرکل سیاسی وزارت کشور گفت: ما در راستای حمایت از احزاب جلسه ای با مسئول بودجه وزارت کشور در خصوص یارانه احزاب داشتیم و نکته ای که به عنوان معاون سیاسی در این نشست مورد تاکید قرار دادیم این بود که اگر احزاب در صحنه سیاسی کشور حضور پررنگی داشته باشند در مسیر مشکلات سیاسی کشور تسهیل‌گری صورت می‌گیرد. بر اساس توافقات صورت گرفته مقرر شد یارانه خانه احزاب افزایش دو برابری داشته باشد./ ایرنا

بیشتربخوانید:

احزاب همیشه پس از انتخابات به خلسه سیاسی فرو می‌روند

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.