رهبر:

گروه‌ها و جناح‌های سیاسی از تعدد کاندیداها بپرهیزند

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 27652
 | 
تاریخ انتشار: 13 اسفند 1399 - 11:09
امام جمعه موقت اصفهان گفت: گروه‌ها و جناح‌های سیاسی باید از تعدد کاندیداها در عرصه انتخابت بپرهیزند؛ زیرا این امر باعث خورد شدن آرا می‌شود.
گروه‌ها و جناح‌های سیاسی از تعدد کاندیداها بپرهیزند

به گزارش هداپرس به نقل از ایمنا، حجت السلام محمدتقی رهبر در مورد برگزاری انتخابات پرشور در سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: فضای انتخابات باید به نوعی مهیا شود که تمامی مردم ایران به صحنه بیایند و به کشورهای جهان نشان دهند که پای انقلاب ایستاده اند و تابع دستورات مقام معظم رهبری هستند.

وی افزود: توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری انتخابات پرشور، یک وظیفه ملی و شرعی است که تمامی افراد باید در راستای انجام این وظیفه گام بردارند.

امام جمعه موقت اصفهان ادامه داد: اکثریت قاطع ملت ایران همواره در صحنه حاضر هستند و با شرکت در انتخابات‌ها سرنوشت کشور و مردم را انتخاب می‌کنند.

رهبر خاطرنشان کرد: گروه‌ها و جناح‌های سیاسی جهت برگزاری انتخابات پرشور باید از هرگونه کشمکش و درگیری سیاسی بپرهیزند و با وحدت و همدلی، افراد شایسته انقلابی را برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ معرفی کنند و از تعدد کاندیداها در عرصه انتخابت بپرهیزند؛ زیرا این امر باعث خورد شدن آرا می‌شود.

وی تصریح کرد: در ایام پیش از انتخابات لازم است حکومت به داد مردم برسد؛ زیرا فشار گرانی کالاهای اساسی مردم را در رنج و عذاب قرار داده است. لازم است دستگاه حرکتی را در زمینه بهبود شرایط اقتصادی مردم انجام دهند.

امام جمعه موقت اصفهان یادآور شد: متأسفانه در شرایط بحرانی کرونا برخی از اقشار مردم بلا تکلیف پشت در مجلس شورای اسلامی به عنوان‌های مختلف تجمع می‌کنند. باید به داد این مردم رسید و تدبیری را برای رفع مشکلات آنها اتخاذ کرد.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.