شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹

دبیر کل حزب اصلاح طلب هدا:

کم‌هزینه‌ترین روش برای «اصلاح امور» از مسیر صندوق آرا می‌گذرد

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 23037
 | 
تاریخ انتشار: 27 بهمن 1398 - 17:23
احمد شریف گفت: کم‌هزینه‌ترین روش برای «اصلاح امور» از مسیر صندوق آرا می‌گذرد.
کم‌هزینه‌ترین روش برای «اصلاح امور» از مسیر صندوق آرا می‌گذرد

احمد شریف دبیرکل حزب اصلاح طلب همبستگی دانش آموختگان ایران (هدا) در گفت‌و گو با  خبرگزاری فارس درباره ضرورت مشارکت مردم ایران در انتخابات ۲ اسفند، اظهار داشت: مشارکت شهروندان هر کشور در انتخابات که تجلی اراده عمومی است می تواند تضمین کننده امنیت و صیانت کننده منافع ملی آن کشور باشد.

 

وی با بیان اینکه انتخابات و مشارکت بالا در آن می‌تواند به استمرار و تحکیم مردم سالاری کمک شایان توجهی کند، افزود: در ایران که دموکراسی امری نوپا است و ما حافظه استبدادزده چند هزار ساله شاهنشاهی داریم امروز به یمن انقلاب اسلامی ایران سیستم انتخاباتی را تجریه می کنیم که مردم با دستان خود سرنوشت ایران را تعیین می‌کنند.

 

شریف تاکید کرد: اگر به توسعه کشور علاقه مندیم و اگر به امنیت ملی خود اهمیت می‌دهیم قطعا باید خود را شهروندی مسئول بدانیم که اجازه نمی دهد دیگران برای او تصمیم بگیرند و در واقع با انتخاب دیگران سرنوشت آنان رقم زده شود.

 

دبیرکل حزب هدا می‌گوید که حضور در پای صندوق‌های رای نشان خواهد داد که ما همچنان صندوق آرا را مهمترین قدرت مردم برای ایجاد تغییرات ساختاری برای بهبود امور می‌دانیم و کم هزینه ترین روش برای «اصلاح امور» از مسیر صندوق آرا می ‌گذرد.

 

وی در این گفت‌و‌گو تصریح دارد که حزب همبستگی دانش آموختگان قائل به مشارکت حداکثری شهروندان در انتخابات است و فلسفه وجودی احزاب بستر سازی برای حضور آگاهانه شهروندان در انتخابات گوناگون است.

 

شریف درباره استراتژی حزب متبوع خود نیز گفت:‌ ما در بحث انتخابات تابع تصمیمات جبهه ای هستیم که در آن عضویت داریم در حوزه های انتخابیه که جریان اصلاح طلب کاندیدا معرفی کرده حزب ما به عنوان یک عضو از شورای عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاح‌طلبان و شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب حضور دارد و برای این نامزدها تبلیغ و در حوزه های انتخابیه که نامزد ندارند مردم خود با تشخصیص که نسبت به کاندیدا دارند دلسوزترین افراد را انتخاب کنند.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.