موحدی کرمانی:

کاری کنیم مردم “افراد صالح” را برای مجلس انتخاب کنند

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 21358
 | 
تاریخ انتشار: 16 شهریور 1398 - 10:58
رئیس جامعه روحانیت مبارز در نشست هم اندیشی جامعه روحانیت مبارز با تشکل های انقلابی و ارزشی، گفت: بالاترین وظیفه ما در حال حاضر این است که کاری کنیم مردم با انتخاب خود، آدم های صالح و اشخاص شایسته را برای حل مشکلات جامعه به مجلس شورای اسلامی بفرستند.
کاری کنیم مردم “افراد صالح” را برای مجلس انتخاب کنند

به گزارش هداپرس به نقل از روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز، هفتمین نشست هم اندیشی جامعه روحانیت مبارز با احزاب و تشکل های انقلابی و ارزشی امروز پنجشنبه در دفتر مرکزی جامعه روحانیت برگزارشد که در ابتدای این نشست، آیت الله محمد علی موحدی کرمانی رییس جامعه روحانیت مبارز با تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) گفت: امیدواریم سعی و تلاش ما در تمام کارها و اقداماتی که انجام می دهیم موجبات رضای الهی را فراهم کند و نیت ما در هر عملی و عبادتی فقط متوجه رضایت پروردگار باشد.
رئیس جامعه روحانیت مبارز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجتماع امید آفرین دبیران و مسئولان تشکل های انقلابی و ارزشی در نشست حاضر، افزود: اگر در این جمع با برکت خود، رضای الهی را تعقیب می کنیم باید کمک و زمینه سازی شود تا مردم بتوانند به انتخاب “فرد صالح” رهنمون شوند. بالاترین وظیفه ما در حال حاضر این است که کاری کنیم مردم با انتخاب خود، آدم های صالح و اشخاص شایسته را برای حل مشکلات جامعه به مجلس شورای اسلامی بفرستند.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین موسی پور، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز و دبیر نشست با بیان اینکه جامعه روحانیت کارکرد حزبی نداشته و در مسائل سیاسی نیز در پی ایفای نقش راهبری و هدایت گری عام خود است گفت: وفاق و همدلی حداکثری مجموعه های ارزشی و ولایی غایت نهایی جامعه روحانیت مبارز است. بر این اساس هر حرکت یا تفکر یا اقدامی که این خط وفاق را تخریب یا تضعیف کند از منظر جامعه روحانیت مردود است و معتقدیم با خرد جمعی می توان به یک ساختار هدفمند و پایدار برای فعالیتهای سیاسی و انتخاباتی و تشکیل مجلسی در تراز جمهوری‌اسلامی دست یافت.
در این نشست همچنین حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه تشکیل مجلسی شایسته و درخور برای شرایط امروزی کشور که گام دوم انقلاب و دوران چهل ساله دوم انقلاب را آغاز کرده ایم یک ضرورت راهبردی بسیار مهمی است افزود: باید فضایی در کشور به وجود بیاوریم که نیروهای خدوم، کارآمد و دلسوز مردم امکان موفقیت بیشتری داشته باشند.
حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی با تاکید بر ضرورت مبارزه با فساد به عنوان زمینه اعتمادآفرین در مردم گفت: در وضعیت کنونی باید تلاش ما معطوف بر هدایت فضای عمومی کشور باشد تا امکان موفقیت نخبگان و نیروهای ارزشی نخبه بیشتر باشد و مجلسی با ترکیبی صالح و منطبق با اهداف گام دوم انقلاب تشکیل شود.
دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز در ادامه با برشمردن ابعاد و جوانب هدایت گری فضای عمومی و اجتماعی کشور بر ضرورت تدوین و ارائه یک‌ گفتمان و رویکرد غالب انتخاباتی با ادبیاتی ناظر بر مطالبات تمام طیف ها و شئون جامعه تاکید کرد.
در پایان این نشست دبیران و نمایندگان احزاب و تشکل های سیاسی به بیان نقطه نظرات و دیدگاههای خود پرداختند. وفاق حداکثری و وحدت کامل نیروهای انقلابی، کنار گذاشتن مسایل فرعی و حاشیه ای، توجه به توصیه های رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب، توجه به جوانان و بانوان، احیای روحیه انقلابی و بازگشت به اصول انقلاب، تشکیل مجلسی اسلامی و مردمی، هدایت افکار عمومی و بهره گیری بیشتر و موثرتر از ابزارهای نوین رسانه ای در زمره مهم ترین نکات و دغدغه‌های مورد اشاره حاضرین در این نشست بود.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.