.

پیمانکاران انتخاباتی؛معضل کار تشکیلاتی

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 29720
 | 
تاریخ انتشار: 12 خرداد 1400 - 11:01
در کنار احزاب افرادی هستند که نسبت به این رویداد آلرژی پیدا کرده اند و در هنگامه فرارسیدن رقابت های انتخاباتی به هر قیمتی بایستی برای خود مسئولیتی در ستادهای انتخاباتی دست و پا کنند.
پیمانکاران انتخاباتی؛معضل کار تشکیلاتی

هداپرس، احمد شریف – انتخابات بهار فعالیت احزاب و تشکل های سیاسی است. به جرأت می توان گفت سوگیری اغلب برنامه های حزبی معطوف به حضور قدرتمند در رقابت های دوران انتخابات اعم از ریاست جمهوری، مجلس و شورای شهر است. با این حال در کنار احزاب افرادی هستند که نسبت به این رویداد آلرژی پیدا کرده اند و در هنگامه فرارسیدن رقابت های انتخاباتی به هر قیمتی بایستی برای خود مسئولیتی در ستادهای انتخاباتی دست و پا کنند.

عامل بروز این آلرژی در وجود این افراد بقدری قدرتمند است که بخاطر آن حاضرند از مشی و‌مرام سیاسی خود نیز دست بکشند و حتی بالاتر از آن، اگر عضو حزب یا جبهه سیاسی هستند در تقابل با مواضع تشکل خویش گام بردارند.

به گمانم اینها«پیمانکاران انتخاباتی» هستند که از فعالیت های سیاسی و مدنی صرفا به حضور هیجان انگیز چند روزه در ستادهای کاندیداها دلخوشند!

و جالب آنکه از فردای انتخابات میل به هرگونه کنش سیاسی در وجودشان فروکش می کند تا چند صباح دیگر و انتخاباتی دیگر!

این مطلب را بدین خاطر بیان کردم که گفته می شود در بعضی  استانهای کشور علیرغم تصمیم جبهه اصلاحات ایران برای عدم معرفی کاندیدا تا این لحظه(آینده را خدا خبر دارد و بس)، برای تصدی مسئولیت ستاد دو  کاندیدای غیراصولگرا رقابت درگرفته‌است!

بنظر می رسد اگر مواضع جبهه بصورت متواتر و بروز شده رسانه ای نشده و تصمیمات اقتضایی با قید فوریت گرفته نشود، ممکن است حاشیه علیه متن اقدام کند و عملا با اقدام برخی افراد و معدود احزاب منتسب به جریان اصلاحات در مقابل عمل انجام شده قرار بگیریم و تن به تصمیمات ناخواسته دهیم!

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.