.

پیام تبریک حزب همبستگی دانش آموختگان ایران به مناسبت پیروزی دکتر روحانی

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 1945
 | 
تاریخ انتشار: 30 اردیبهشت 1396 - 21:30
حزب همبستگی دانش آموختگان ایران ضمن عرض تبریک به دکتر حسن روحانی به عنوان منتخب ملت، به عنوان یکی از حامیان ایشان در طول رقابت های انتخاباتی، از حضور باشکوه آحاد شهروندان در سراسر کشور در پای صندوق های رأی تشکر و قدردانی می نماید
پیام تبریک حزب همبستگی دانش آموختگان ایران به مناسبت پیروزی دکتر روحانی

❇️درود بی پایان به مردم شریف و آگاه ایران که بار دیگر با خلق حماسه ای شگرف، آگاهی و آینده نگری خود را برغم بداخلاقی های فراوان در طول مبارزات انتخاباتی به منصه ظهور رساندند و با انتخاب مدبرانه خود به تداوم عقلانیت و عملگرایی در مقابل وعده های غیرعملی و شعارگونه پافشاری کردند. در این راستا حماسه 29 اردیبهشت سال 96 به عنوان روز ماندگار در تاریخ مردمسالاری این سرزمین به ثبت رسید تا قدرت صندوق های رأی به همگان ثابت و راه اصلاحات را از طریق روش های دموکراتیک یادآور شود.
❇️حزب همبستگی دانش آموختگان ایران ضمن عرض تبریک به دکتر حسن روحانی به عنوان منتخب ملت، به عنوان یکی از حامیان ایشان در طول رقابت های انتخاباتی،  از حضور باشکوه آحاد شهروندان در سراسر کشور در پای صندوق های رأی تشکر و قدردانی می نماید و از رئیس جمهور منتخب انتظار دارد با نوسازی بدنه اجرایی کشوردر دولت بعد  از پتانسیل عظیم نیروهای متخصص ، متعهد، کارآمد و جوان استفاده نموده ،  از حقوق و آزادی قانونی شهروندان دفاع نماید و ضمن  توجه به جایگاه احزاب و تشکل های سیاسی، نهادهای مدنی و سازمان های مردم نهاد،  تقویت و حمایت آنان ، نسبت به گردش آزاد اطلاعات، حفظ حرمت توأم با امنیت شغلی اصحاب رسانه و اهالی مطبوعات را توجه ویژه داشته باشد.
❇️همچنین خارج کردن اقتصاد از رکود، ایجاد اشتغال ،کنترل بحران آسیب های اجتماعی ،گسترش مناسبات کشورمان با سایر کشورهای جهان و جذب سرمایه های خارجی برای ایجاد رونق اقتصادی نیز از مسائل مهمی است که نیازمند توجه ویژه در دولت آینده خواهد بود.
❇️حزب همبستگی دانش آموختگان ایران با در اختیار داشتن بدنه توانمند کارشناسی ، ضمن حفظ جایگاه نظارتی خود به عنوان یک نهاد مدنی، آمادگی خود را برای هر نوع همکاری و همفکری برای توانمند نمودن بدنه اجرایی کشور در دولت دوازدهم اعلام می دارد . امید است در سالیان آتی  با اتحاد و همدلی تمامی نیروهای دلسوز میهن مان  شاهد شکوفایی و توسعه همه جانبه و متوازن کشورمان در همه زمینه ها باشیم.

حزب همبستگی دانش آموختگان ایران(هدا)

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.