شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی:

وزیران کشور و اطلاعات با تفرقه افکنان برخورد کنند

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 22690
 | 
تاریخ انتشار: 17 دی 1398 - 15:35
هدا پرس _ نماینده تهران در مجلس در تذکری به وزرای اطلاعات کشور گفت: شاهد فتنه‌انگیزی معدود افرادی در داخل کشور هستیم که می خواهند وحدت به وجود آمده را برهم زده و جامعه را دوقطبی کنند؛ با عوامل تفرقه‌افکنی برخورد کنید.
وزیران کشور و اطلاعات با تفرقه افکنان برخورد کنند

در جلسه علنی امروز- سه شنبه- پروانه مافی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت شهادت سپهبد شهید سلیمانی در تذکری خطاب به وزیران کشور و اطلاعات گفت: امروز که در سایه‌سار خون به ناحق ریخته شده شهدای ترور یعنی سردار سلیمانی، ابومهدی المهندس و یارانشان از لبنان تا ایران به وحدت رسیده‌ایم و حتی در بین ملت آمریکا نیز اعتراضات جدی را علیه دولت این کشور شاهد هستیم.

 

وی ادامه داد: متاسفانه شاهد فتنه‌انگیزی معدود افرادی در داخل کشور می باشیم که موضوعات قانونی که در مجلس مطرح می‌شود و مورد بحث و بررسی نمایندگان قرار می‌گیرد را به صورت ناشیانه و سراسر کذب  جهت تخریب مجلس و کسب رای و مبارزه با رقبای خود در قالب ویدئو ضبط و در فضای مجازی پخش می‌کنند.

 

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی افزود: قصد آنها این است که وحدت به وجود آمده را برهم زده و جامعه را دوقطبی کنند؛ از وزرای کشور و اطلاعات می‌خواهم با عوامل تفرقه‌افکنی برخورد کنند

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.