احمد نادری:

هیأت نظارت استان تهران تا هفته آینده نظرش را درباره انتخابات شوراها اعلام می کند

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 30681
 | 
تاریخ انتشار: 23 تیر 1400 - 11:27
رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تهران گفت که این هیأت ها تا هفته آینده نظر نهایی خود را درباره صحت انتخابات شوراها در استان تهران به هیأت مرکزی اعلام می کنند.
هیأت نظارت استان تهران تا هفته آینده نظرش را درباره انتخابات شوراها اعلام می کند

به گزارش هداپرس به نقل از ایسنا، احمد نادری اظهار کرد: هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تهران همچنان مشغول بررسی روند برگزاری انتخابات است. ما شکایاتی از برخی از حوزه ها و صندوق های اخذ رأی از شهرستان های شانزده گانه و شهرهای 48 گانه استان تهران داشتیم که در حال بررسی آن هستیم لذا هنوز نظر نهایی هیأت نظارت استان تهران درباره هیچ کدام از شهرستان های این استان اعلام نشده است.

وی افزود: هیأت عالی نظارت استان تهران هنوز صحت انتخابات را تأیید نکرده و مشغول بررسی است. ظرف پنج، شش روز آینده نظر نهایی خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می کنیم.

نادری با تأکید مجدد بر اینکه تا هفته آینده نظر هیأت نظارت درباره انتخابات استان تهران اعلام می شود، گفت: بعد از آن نوبت هیأت مرکزی نظارت است. البته آن ها هم با نظر کارشناسی هیأت نظارت استان تهران جلو می روند.

وی در پایان درباره روند اعلام صحت انتخابات در روستاهای استان تهران هم گفت که مرجع نهایی درباره اعلام صحت انتخابات در روستاها و بخش های استان تهران، هیأت عالی نظارت بر انتخابات در استان تهران است.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.