بادامچیان:

هوشیاری و مقاومت ایران، ترامپ را دچار سرگردانی کرده است

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 21492
 | 
تاریخ انتشار: 25 شهریور 1398 - 08:14
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی برکناری جان بولتون را شکست سیاست‌های غلط وی دانست و گفت: به دلیل سیاست‌های خطا و غلط ترامپ، آنها حتی ممکن است پس از چندی مایک پمپئو را هم از کاخ سفید اخراج کنند زیرا ترامپ برابر هوشیاری و مقاومت ارزشی و اتخاذ سیاست‌های صحیح ایران، دچار سرگردانی در مدیریت سیاسی شده است.
هوشیاری و مقاومت ایران، ترامپ را دچار سرگردانی کرده است

 

به گزارش هداپرس به نقل از ایرنا و روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی، “اسدالله بادامچیان” روز یکشنبه در بیان مواضع هفتگی حزب مؤتلفه اسلامی با رد هرگونه مذاکره با آمریکا گفت: آمریکائی‌ها با افزایش تحریم‌های اقتصادی در اندیشه آسیب زدن به انقلاب اسلامی هستند. آنها با هر امتیازی در توافق و مذاکره حاضر نیستند زیرساخت‌های تحریمی که برای تحکیم آن ۳۰ سال تلاش کردند، را از بین ببرند؛ مگر به این نتیجه برسند که دیگر تحریم‌ها هیچ اثر مؤثری بر ایران ندارد.

وی افزود: آنها باید قبل از هر مذاکره به تعهدات خود در ۱+۵ عمل کنند و با رفع تحریم‌ها زمینه را مساعد کنند. با افزودن تحریم‌ها و دشمنی‌های کینه توزانه، درخواست مذاکره معنایی ندارد.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی یادآور شد: آخر شهریورماه رئیس‌جمهوری به آمریکا برای شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل می‌رود. آمریکایی‌ها مثل همیشه نقشه کشیده‌اند که امیدواریم ریاست جمهوری اسلامی ایران با هوشیاری و اقتدار آن نقشه‌ها را خنثی کند. در چنین وضعی، هیچ مسئول ایرانی نیازی به مذاکره یا دیدار با مقامات آمریکا ندارد.

بادامچیان با تجلیل از مواضع عاشورایی سیدحسن نصرالله بیان کرد: استکبار جهانی خوب می‌داند مقاومت اسلامی قدرت آن را یافته است که بتواند تمامی منافع و منابع استکبار را در منطقه و در کلیه خطوط جهاد در مرزهای رژیم اشغالگر قدس، سوریه، لبنان، غزه، عراق و افغانستان را هدف قرار دهد.

وی با اشاره به برگزاری مراسم عزاداری حسینی در بیش از ۵۰ کشور جهان، اظهار داشت: نهضت حسینی، نهضتی جهانی است که در حال گسترش است و جهانی شدن نهضت حسینی پشت آمریکا را به لرزه درآورده و آتش به خرمن ستم جهانی وارد می کند.

وی افزود: منطق مقاومت در منطقه نظم نوینی را پدید آورده است که این نظم در کل خطوط تماس و نبرد با استبداد جهانی به خوبی دیده می‌شود.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی شکل‌گیری مقاومت در منطقه و جهان را ناشی از یک جنبش جهانی برای رهایی از استکبار دانست و تأکید کرد: ریشه نظم معنوی پدید آمده برای رهایی از استکبار از یک جنبش مهدوی است که ریشه در عاشورا و کربلا دارد. امروز ما در غزه، لبنان، سوریه، عراق، یمن و افغانستان و بحرین و سایر کشورها گوشه‌هایی از آن را مشاهده می‌کنیم.

بادامچیان عنوان کرد: امروز در جوامع اسلامی به موازات تقوای پرهیز برای رسیدن به کمالات انسانی و الهی شاهد یک تقوای ستیز هستیم. ستیز با استکبار و ابرقدرت‌ها بویژه آمریکا که پای آن به همه جوامع انسانی نیز کشیده شده است.

وی با اشاره به نزدیک شدن به اربعین حسینی خاطرنشان کرد: جهان اسلام و آزادی خواهان، امسال نیز در تدارک یک راهپیمایی عظیم و تاریخی هستند تا قدرت نرم انسان‌های مشتاق برای رهایی از سمومات فکر مدرنیسم استعمارگرانه را به رخ سلطه‌گران بکشند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی اظهار داشت: انسان‌ها با کششی که در مظهر شجاعت و فداکاری و خدمت به آزادی و انسانیت و یاران او وجود دارد، در عمق جان خود در پی انسجام و نظم سیاسی و اجتماعی هستند. این نظم حسینی و زینبی نظامی را پی‌ریزی می‌کند که تاج و تخت نظام ستمگر سرمایه ای را بر باد خواهد داد.

بادامچیان اضافه کرد: اربعین حسینی فقط جلوه یک اندیشه سیاسی نیست، بلکه دعوت به اندیشیدن به سرنوشت انسان قرن ما، تاریخ بشر، عمق و ژرفای هستی و رهایی از شرّ طواغیت روزگار است. ایران اسلامی و رهبری باهوش، تیزبین و قدرتمند نظام یعنی آیت الله العظمی امام خامنه‌ای قافله سالار این حرکت الهی در عصر ماست.
وی درخصوص مطالبات مردم از دولت نیز اظهار داشت: مطالبات زنان و دختران جامعه ما اشتغال، بیمه زنان سرپرست خانوار، مرخصی زایمان زنان شاغل، تسهیل شرایط ازدواج، تسهیل فرزندآوری و ایجاد زیرساخت‌های سالم برای ورود زنان به فعالیت‌های اجتماعی با الگوی ایرانی و اسلامی است. برخی با حاشیه‌سازی می‌خواهند این مطالبات را به طاق نسیان بکوبند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با تسلیت به خانواده مرحوم حاج اسدالله عسگراولادی و اعضای حزب مؤتلفه اسلامی یادآور شد: مرحوم حاج اسدالله عسگراولادی یک کارآفرین و تاجر خوشنام ایرانی بود که در نهضت اسلامی امام خمینی (ره) پا به پای مردم و مبارزان علیه رژیم ستمشاهی نقش‌آفرینی می‌کرد و از یاران دیرین امام و رهبری بود.

بادامچیان بیان کرد: در شرایط جنگ اقتصادی بدون شک کارآفرینان و کسانی که در حوزه اقتصادی تلاش می‌کنند و با پاکدستی نظام و مردم را یاری می‌رسانند، همراه فرماندهان جنگ علیه آمریکا و مستکبرین هستند، سابقه روشن و شفاف او در بیش از ۵۰ سال کار اقتصادی و مردمی مبین آن است که او یک سرباز صادق برای مردم در این وادی بود.

وی از مرحوم عسگراولادی به عنوان یک خیّر در امور عام المنفعه یاد کرد و گفت: خدمات او به محرومان، ساخت مساجد و کمک به فعالیت‌های فرهنگی و یاری به مستضعفان حکایت از یک کارنامه روشن دارد. آنها که اهل این امور خیر هستند از آن به خوبی آگاهند. خداوند او را بیامرزد و با صالحین و محسنین محشور گرداند.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.