خيلي ها آرزوي پوشيدن لباس پرسپوليس را دارند

هوادار انتظار نداشت که بازيکن به خاطر پول اعتصاب کند

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 1629
 | 
تاریخ انتشار: 10 اردیبهشت 1396 - 15:56
پيشکسوت باشگاه پرسپوليس درباره دلخوري هواداران پرسپوليس از بازيکنان گفت: هوادار انتظار نداشت که بازيکنان به خاطر پول اعتصاب کنند. دلخوري و ناراحتي طرفداران به خاطر همين موضوع بود.
هوادار انتظار نداشت که بازيکن به خاطر پول اعتصاب کند

به گزارش هدا پرس به نقل از خبرگزاري آريا-  حميد درخشان، در خصوص اتفاقات روز گذشته ديروز در بازي پرسپوليس و ذوب آهن و شعار هواداران پرسپوليس عليه بازيکنان گفت: هواداران پرسپوليس از بازيکنان محبوشان انتظارات بالايي دارند و توقع دارند که بازيکن با تمام وجود براي تيمش بازي کند، که البته همينجور است. هوادار انتظار نداشت که بازيکنان به خاطر پول اعتصاب کنند. دلخوري و ناراحتي طرفداران به خاطر همين موضوع بوده است. تماشاچي حق داشت به خاطر اين مسئله ناراحت باشد. هر چند از طرفي بازيکن نيز حق و حقوق خودش را مي خواهد. ضمن اينکه با تمام شدن فصل، بايد مطالبات بازيکنان پرداخت شود. ولي به هر حال نبايد چنين مسئله اي به وجود مي آمد و باشگاه مي توانست با ورود به اين موضوع آن را مديريت کند.
اين پيشکسوت باشگاه پرسپوليس در مورد نقش باشگاه در اين اتفاق و عدم مديريت اين مسئله اظهار داشت: اين مشکل را بايد خود باشگاه حل مي کرد و اجازه نمي داد که کار به جايي برسد که بازيکنان اعتصاب کنند. بنابراين باشگاه نيز در بوجود آمدن چنين مسئله اي بي تقصير نيست. اگر بازيکن 80 درصد قرار دادش را دريافت مي کرد که اعتصاب نمي کرد!
وي تصميم بيرانوند را که از شعار هواداران بسيار ناراحت بود و در پايان بازي اعلام کرد که با وجود قرار داد با پرسپوليس، بازي با الوحده آخرين بازي اش براي سرخپوشان خواهد بود را احساسي دانست و افزود:
اين تصميم نظر شخصي بيرانوند بوده، کسي نمي تواند بگويد بمان يا برو، هر چند به نظر من اين تصميم احساسي بوده است. پرسپوليس تيم بزرگي است و خيلي ها آرزو دارند که پيراهن چنين تيمي را بپوشند و براي اين تيم بازي کنند. نسل ما براي پول بازي نمي کرد و اما الآن بسياري از بازيکنان تنها به خاطر پول بازي مي کنند.

 

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.