حشمتیان در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

همایش خانه احزاب با موضوع انتخابات و سخنرانی وزیر کشور برگزار می‌شود

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 21280
 | 
تاریخ انتشار: 12 شهریور 1398 - 13:10
نایب رئیس خانه احزاب گفت: همایش خانه احزاب ۸ مهر با حضور وزیر کشور و سخنگویان شورای نگهبان و قوای سه‌گانه برگزار می‌شود.
همایش خانه احزاب با موضوع انتخابات و سخنرانی وزیر کشور برگزار می‌شود

به گزارش هداپرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حشمتیان در مورد تصمیمات و مصوبات اخیر خانه احزاب اظهار کرد: رئیس خانه احزاب طبق توافق فعلاً روح الامینی از جریان اصولگرایی است، همچنین بنده از طرف مستقلین و کمالی از سوی اصلاح طلبان به عنوان نایب رئیس با او همکاری می‌کنیم.

حشمتیان ادامه داد: در شش ماه گذشته جلسات به صورت مکرر هر ۱۵ روز یک بار برگزار و اخبار آن اعلام شده است که دوستان هم نظرات خود را بیان می‌کنند.

دبیرکل حزب مستقلین و اعتدال گفت: متاسفانه در شش ماه گذشته هیچ یک از دفاتر خانه احزاب که باید افتتاح می‌شدند هنوز به مرحله افتتاح نرسیده‌اند، در حال حاضر همان ۱۶ دفتر نمایندگی خانه احزاب گذشته را داریم که در دوره غفوری‌فرد ۱ دفتر، در دوره بنده ۱۰ دفتر و در دوره کمالی هم ۵ دفتر در سطح کشور افتتاح شدند، امیدوارم روح‌الامینی بتواند در دوره خود چند دفتر نمایندگی خانه احزاب را در سطح کشور فعال کند.

نایب رئیس خانه احزاب خاطرنشان کرد: طبق قوانین و مقررات باید همایشی با موضوع انتخابات برگزار می‌شد که امسال با توجه به مشکلات تاکنون این اتفاق نیافتاده است، اما اولین همایش سال جاری با موضوع انتخابات پنجشنبه ۸ مهر برگزار می‌شود و سخنگویان شورای نگهبان، قوه قضاییه، قوه مقننه، قوه مجریه، نمایندگان احزاب سراسر کشور و ۵ نماینده از هر فراکسیون مجلس شورای اسلامی در این همایش دعوت خواهند شد.

او افزود: در این همایش علاوه بر اینکه رئیس خانه احزاب گزارش جلسه را خواهد خواند، گزارشی هم از وضعیت انتخابات در کشور ارائه می‌شود و بنای ما این است که از وزیر محترم کشور دعوت کنیم تا به عنوان افتتاحیه سخنران جلسه باشد.

حشمتیان تصریح کرد: رئیس خانه احزاب یک هفته قبل از این همایش حتماً گزارشی به رسانه‌ها اعلام خواهد کرد، محل همایش در وزارت کشور خواهد بود که از ساعت ۸/۳۰ الی ۱۲ به مدت نزدیک به چهار ساعت جلسه طول خواهد کشید و امیدوارم همایش پرباری برای انتخابات پیش رو باشد.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.