شورای عالی

نگرانی شورای عالی سیاست گذاری از برخوردهای خودسرانه با سخنرانی‌های اصلاح‌طلبان/با تدبیر می‌توان مناقشات باقی‌مانده از سال ۸۸ را مدیریت کرد

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 19014
 | 
تاریخ انتشار: 27 خرداد 1398 - 10:12
دوازدهمین جلسه شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان عصر روز گذشته با حضور اعضاء برگزار شد.
نگرانی شورای عالی سیاست گذاری از برخوردهای خودسرانه با سخنرانی‌های اصلاح‌طلبان/با تدبیر می‌توان مناقشات باقی‌مانده از سال ۸۸ را مدیریت کرد

به گزارش هداپرس به نقل از ایلنا، در این جلسه پرهیز از درگیر شدن جریان اصلاح طلب با حاشیه هایی که می تواندهمگرایی و وحدت اصلاح طلبان را تحت الشعاع قرار دهد مورد تاکید قرار گرفت .

گزارشی از تصمیمات مجلس و انتخابات هیات رئیسه کمیسیون های مجلس و چگونگی نقش آفرینی فراکسیون امید در این جلسه مطرح شد.

اعضای شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان با اظهارنگرانی از برخی برخوردهای خودسرانه با جلسات سخنرانی اصلاح طلبان از نهادهای ذی ربط خواستار تامین امنیت این جلسات و بررسی ریشه ای برخوردهای صورت گرفته شدند و همه جریان های سیاسی را به عمل در چهارچوب قانون دعوت کردند.

در این جلسه همچنین اعضا با اشاره به گذشت بیش از ۱۰ سال از حوادث سال ۸۸ ، تاکید کردند که همچنان می توان با تدبیر ، مناقشات باقی مانده از این حادثه را مدیریت و از وارد آمدن خسارات بیشتر به کشور جلوگیری کرد. در همین راستا و با این رویکرد برگزاری علنی دادگاه محمد رضا خاتمی می تواند مسیری را برای حل این مناقشه پیش روی کشور باز کند.

همچنین دراین جلسه درخصوص سازوکار بررسی و پایش عملکرد نهادهای برآمده از شورای عالی اصلاح طلبان بحث و تبادل نظر صورت گرفت و قرار شد درصورت جمع بندی و تصویب نهایی این سازوکار عملیاتی شود.

در این جلسه تعدادی از رابطین استانی شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با تصویب اعضاء انتخاب شدند.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.