اکثریت اعضای هیات اجرایی انتخابات نسبت به عملکرد صدا و سیما ابراز نگرانی کرده‌اند

نگرانی اعضای هیات اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری نسبت به عملکرد صدا و سیما

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 1821
 | 
تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 1396 - 14:03
یک عضو هیات اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری از ابراز نگرانی اعضای این هیات نسبت به عملکرد صدا و سیما در ایام تبلیغات انتخاباتی خبر داد.
نگرانی اعضای هیات اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری نسبت به عملکرد صدا و سیما

 به گزارش هدا پرس به نقل از ایسنا ،غلامرضا تاجگردون اظهار کرد: مجموع عملکرد صدا و سیما در ایام تبلیغات انتخاباتی رفتار مناسبی را نشان نمی دهد. این موضوع در جلسه هیات اجرایی هم مورد بحث و بررسی قرار گرفت، اخیرا نیز برنامه طنزی پخش شد که تماما نقد دولت فعلی و وزرا بود.

وی با بیان اینکه صدا و سیما باید رویکرد یکسانی نسبت به همه کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری داشته باشد، یادآور شد: همه فعالیت‌های صد او سیما محدود به مناظره تلویزیونی نیست، بلکه باید به کل این برنامه‌ها توجه کرد.

تاجگردون خاطرنشان کرد: اکثریت اعضای هیات اجرایی انتخابات نسبت به عملکرد صدا و سیما ابراز نگرانی کرده‌اند، اگرچه قانون در این زمینه قدری ابهام دارد و انتظار برخورد مناسب در کوتاه مدت را نداریم.

نماینده مردم گچساران در مجلس با بیان اینکه پوشش خبرهای رئیس جمهور در سقف زمانی پیش بینی شده انجام می شود، افزود: چند روز است پوشش فعالیت های رئیس جمهور را به شکل جداگانه نداریم البته اگر  وزرا افتتاحی دارند باید نشان داده شود که این کار انجام نمی شود. در واقع می توان پوشش فعالیت های دولت را داشت.

این عضو هیات اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری درباره پاره کردن بنرهای تبلیغاتی حسن روحانی نیز گفت: این رفتار همیشه در ایام انتخابات وجود داشته، اما جواب عکس به آن داده شده است. در سال 76 این رفتار را در مورد بنرهای آقای خاتمی شاهد بودیم و اکنون هم خیلی علنی بنرها را پاره می کنند و حتی از کارشان فیلم می‌گیرند که بسیار کار زشتی است.

وی خاطر نشان کرد:  از کاندیداها می خواهیم به هوادارانشان توصیه کنند این موارد تکرار نشود چرا که تخلف انتخاباتی محسوب می شود، اگرچه قانون با این تخلفات فرسایشی برخورد می کند و زود به نتیجه نمی رسد.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.