بادامچیان:

نامزدی هماهنگ و هم نظر با ولایت و دلسوز مردم انتخاب می‌کنیم

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 27935
 | 
تاریخ انتشار: 25 اسفند 1399 - 12:25
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: سیاست امروز ما برای انتخابات ریاست جمهوری معرفی نامزد هماهنگ و هم‌نظر با ولایت و دلسوز مردم است و برای انتخابات شوراها هم حرکت به سمت شکل‌گیری شورای خوب برای گام دوم انقلاب است.
نامزدی هماهنگ و هم نظر با ولایت و دلسوز مردم انتخاب می‌کنیم

به گزارش هداپرس به نقل از ایرنا، اسدالله بادامچیان  در اجلاس سراسری حزب موتلفه اسلامی که با حضور دبیران استان‌ها و شهرستان‌ها و اعضای شورای استان‌ها و شهرستان‌ها به صورت مجازی برگزار شد، به بیان استراتژی و سیاست ابلاغی موتلفه در قالب شورای وحدت پرداخت و اظهار کرد: طرح اقدام استانی در هفت ماه گذشته با ائتلاف همه نیروها و رهبری معنوی روحانیت از سوی شورای وحدت انجام می‌شود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به عملکرد مؤتلفه در شورای وحدت درب انتخابات شوراهای شهر و روستا خاطرنشان کرد: در بخش شورای وحدت با جامعه روحانیت مبارز مشغول فعالیت هستیم و تاکنون در ۲۵ استان نماینده مرتبط با روحانیت معرفی‌ شده است. مقرر شد به فهرست اصلح به‌صورت ائتلافی و مستقل استانی برسیم و امیدواریم این رویداد رخ بدهد و نتیجه آن در فهرست مطلوب خود را نشان دهد.

بادامچیان ضمن اظهار امیدواری درخصوص آماده شدن فهرست نامزدهای شورای شهر و روستا در زمان ثبت‌نام و قدردانی از معاونت‌های مربوطه افزود: مؤتلفه اسلامی در این دوره بیش از هر دوره دیگر فعالانه وارد عرصه شده است.

دبیرکل موتلفه اسلامی همچنین تاکید کرد: پایتخت مداخله‌ای در امور انتخابات شوراهای شهر سایر استان‌ها ندارد.

 آیت الله رییسی بیشترین توجه را به خود اختصاص داده است

بادامچیان با اشاره به نظرسنجی‌های مختلف درخصوص شخصیت‌های ریاست جمهوری ادامه داد: وضعیت موجود روشن است، آیت‌الله رییسی مطابق نظرسنجی‌ها بیشترین توجه را به خود اختصاص داده و هنوز ایشان اعلام حضور نکرده است، مؤتلفه در صورت حضور ایشان تصمیم خواهد گرفت و تصمیم نهایی بر اساس نظر شورای مرکزی مبتنی است.

وی سیاست کلی مؤتلفه و شورای وحدت را احترام به تمام نامزدها برشمرد و گفت: تخریب و برخورد با رقبا و شخصیت‌ها را قبول نداشته و منفی می‌دانیم و به سمت نامزدی گرایش خواهیم داشت که با پشتوانه قوی بتواند مشکلات را حل کرده و در عین‌حال ساده‌زیست و پاک دست باشد.

عضو شورای عالی وحدت تصریح کرد: با عدم مخالفت شورای وحدت و شورای مرکزی و اعضاء نظر بر این شد که در حزب بعد از چند نظرخواهی به سمت فرد برویم.

بادامچیان به جریان‌شناسی این حزب در انقلاب پرداخت و تصریح کرد: پس از انقلاب اسلامی افراد و جریان‌هایی درصدد حذف مؤتلفه اسلامی و کمرنگ کردن آن برآمدند و حتی در همین روزها برخی از مجموعه‌های اصولگرا مواضعی که اتفاقاً با مواضع آنها همسو است سانسور می‌کنند.

 افرادی بدون سابقه فعالیت سیاسی  مورد توجه قرار می‌گیرند

وی افزود: افرادی بدون سابقه فعالیت سیاسی به‌صرف فعالیت نظامی و یا فعالیت تبلیغاتی موردتوجه قرار می‌گیرند اما نسبت به موتلفه برخی از دوستان مدعی می‌شوند که نامزدهای حزب ما توانمند نیستند این در حالی است که پرسابقه‌ترین چهره‌های سیاسی در مؤتلفه با قیدهای رجل سیاسی و مذهبی وجود دارد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: بحث حکمرانی خوب و حکومت توسط ما تدوین‌شده و اندیشه و فعالیت حزب در این حوزه می‌تواند راهگشا باشد.

بادامچیان تصریح کرد: مؤتلفه نیروی عظیم امانت امام است و تشکیلات منسجمی است که در حوزه‌های مختلف گسترده شده است و به همین علت ما می‌خواهیم در این دوره بنا به مصوبه شورای مرکزی نامزد داشته باشیم و فردی را معرفی خواهیم کرد که توانمندی اداره دوره دوم انقلاب و تحقق بیانیه گام دوم را مطابق با آهنگ ولایت‌فقیه داشته باشد.

وی زاویه‌دار شدن افراد مختلف در دوره خدمت خود با خط رهبری را دفعی ندانست و گفت: این فاصله یک‌باره صورت نگرفت، بلکه از قبل وجود داشته و خود را در دوره خدمت نشان داد. اما در مؤتلفه هرگز فاصله وجود نداشته است و همواره آنچه ولایت خواسته‌اند محقق شده است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: سیاست امروز ما برای انتخابات ریاست جمهوری معرفی نامزد هماهنگ و هم‌نظر با ولایت و دلسوز مردم است و برای انتخابات شوراها هم حرکت به سمت شکل‌گیری شورای خوب برای گام دوم انقلاب است.

براساس این گزارش، در این اجلاس که به میزبانی و مدیریت معاونت سازماندهی و آموزش برگزار شد، قریب به ۴۵۰ نفر از اعضای شورای مرکزی، شورای معاونین و دبیران استان و شهرستان و معاونین دفاتر در سراسر کشور بصورت مجازی در آن حضور داشتند.

بررسی و تحلیل اخبار داخلی و رویدادهای منطقه و نیز سیاست خارجی جمهوری اسلامی و آخرین تحولات انتخابات ۱۴۰۰ از مهمترین رویدادهای این اجلاس بود.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.