Deprecated: Creation of dynamic property wfPOMO_FileReader::$is_overloaded is deprecated in /home/hodaprss/domains/hodapress.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/waf/pomo/streams.php on line 65

Deprecated: Creation of dynamic property wfPOMO_FileReader::$_pos is deprecated in /home/hodaprss/domains/hodapress.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/waf/pomo/streams.php on line 66

Deprecated: Creation of dynamic property wfPOMO_FileReader::$_f is deprecated in /home/hodaprss/domains/hodapress.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/waf/pomo/streams.php on line 185

Deprecated: Creation of dynamic property wfMO::$_gettext_select_plural_form is deprecated in /home/hodaprss/domains/hodapress.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/waf/pomo/translations.php on line 337
میزان مشارکت مردم در انتخابات به رفتار شورای نگهبان بستگی دارد

محمود صادقی:

میزان مشارکت مردم در انتخابات به رفتار شورای نگهبان بستگی دارد

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 29286
 | 
تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 1400 - 10:54
یک داوطلب انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه تصور من این است که اکثریت مردم برای شرکت در انتخابات انگیزه ندارند، گفت: میزان مشارکت مردم به رفتار شورای نگهبان بستگی دارد و نتیجه بررسی صلاحیت‌ها نشان می‌دهد که فضا رقابتی و آزاد است یا خیر.
میزان مشارکت مردم در انتخابات به رفتار شورای نگهبان بستگی دارد

به گزارش هداپرس به نقل از ایلنا، محمود صادقی در خصوص ارزیابی انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: تصور من این است که هنوز یخ مردم برای انتخابات باز نشده یعنی نشانه‌های امیدواری در جامعه دیده نمی‌شود. سردی فضای انتخابات بنابر نتایج و نظرسنجی‌ها نیز وجود دارد. در مجموع میزان مشارکت مردم به رفتار شورای نگهبان بستگی دارد و نتیجه بررسی صلاحیت‌ها نشان می‌دهد که فضا رقابتی و آزاد است یا خیر.

وی افزود: نشانه‌های امیدواری و بهبود زندگی مردم از جمله به نتیجه رسیدن مذاکرات تأثیرات آن در زندگی مردم می‌تواند به عنوان یک نشانه امید باشد اما تصور من این است که خیلی از مردم برای شرکت در انتخابات انگیزه ندارند.

دبیر کل انجمن اسلامی مدریین دانشگاه‌ها در خصوص سبد رأی خود، بیان کرد: تصور من این است که بخش قابل توجهی از مردم که حقیقت‌گرا و عدالت‌گرا هستند، تمایل به رای دادن به من داشته باشند. با توجه به عملکرد گذشته که من سعی کردم در مجلس صدای مردم باشم، فکر می‌کنم می‌توان امیدوار بود که بخش قابل توجهی به من اعتماد کنند و بدنه رأی من در اقشار مختلف خواهد بود.

وی ادامه داد: امروز نیز تماس‌های بسیاری با من گرفته می‌شود و برای همکاری اعلام آمادگی می‌کنند که این نشان می‌دهد اقبالی در مردم وجود دارد.

صادقی اضافه کرد: رسانه‌ها می‌توانند در راستای آگاهی بخشی به مردم مؤثر باشند و فضا را برای ارائه دیدگاه‌های مختلف فراهم کنند.

وی در خصوص فعالیت‌های ستادی نیز گفت: ما ستاد را تشکیل دادیم و رئیس ستاد تعیین شده و تقسیم وظایف انجام شده است؛ ممکن است طی روزهای آتی این اخبار را اعلام کنیم. بیشتر از کادر انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها ستاد من رو تشکیل می‌دهند.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.