مرعشی:

میزان مشارکت در انتخابات تا کنون ۳۵ درصد است

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 28802
 | 
تاریخ انتشار: 15 اردیبهشت 1400 - 10:21
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: بر اساس نظرسنجی‌ها میزان مشارکت تاکنون ۳۵ درصد است و رأی جناح‌ها هم خیلی به هم نزدیک است و نمی‌توان پیش بینی کرد کدام جناح پیروز خواهد بود.
میزان مشارکت در انتخابات تا کنون ۳۵ درصد است

به گزارش هداپرس به نقل از ایمنا، حسین مرعشی درباره امکان شکل‌گیری یک انتخابات رقابتی و دو قطبی اظهار کرد: حتماً انتخابات رقابتی می‌شود، ولی درباره وزن کاندیدای هر دو جناح نمی‌شود از هم اکنون سخن گفت. تا وقتی گزینه‌ها نهایی نشود نمی‌شود دراین‌باره اظهار نظر کرد.

وی افزود: با این حال شاهد رقابت تنگاتنگی هستیم بر اساس نظرسنجی‌ها میزان مشارکت تاکنون ۳۵ درصد است و رأی جناح‌ها هم خیلی به هم نزدیک است و نمی‌توان پیش بینی کرد کدام جناح پیروز خواهد بود. این امر به تحولات هفته‌های منتهی به انتخابات بستگی دارد.

این فعال سیاسی درباره تأثیر مذاکرات هسته‌ای بر انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: مذاکرات هسته‌ای یک بحث ملی و فراتر از رقابت‌های داخلی است و قاعدتاً و منطقاً نباید تأثیر بر انتخابات داشته باشد و معتقدم مذاکرات موضوعی ملی است و بر انتخابات تأثیری نمی‌گذارد.

مرعشی در مورد تأثیر مسائل معیشتی و اقتصادی و همچنین بیماری کرونا بر میزان مشارکت و نوع رأی مردم خاطرنشان کرد: این موارد بر انتخابات تأثیر گذار است و باید ببینیم کاندیداها چه برنامه‌هایی در این زمینه دارند. کرونا و به حرکت درآوردن اقتصاد و بازسازی قدرت خرید مردم، شاخص‌هایی است که مورد توجه مردم است و کاندیداها هم باید به آن بپردازند

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.