احمدی پور:حفظ میراث فرهنگی تکلیف سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری است و باید آنها را به نسل های بعد منتقل بدهیم

معرفی هفت منطقه گردشگری در کشور برای معرفی مقاصد جدید

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 744
 | 
تاریخ انتشار: 27 اسفند 1395 - 17:52
به گزارش خبرنگار هداپرس،زهرا احمدی پور،رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری در جریان بازدید از ستاد خدمات سفر الیگودرز گفت:از طریق آموزش و معرفی نقاط گردشگری ناشناخته کشور به مردم، این مناطق را به مقصد گردشگران تبدیل کنیم.
معرفی هفت منطقه گردشگری در کشور برای معرفی مقاصد جدید

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: بسیاری از نقاط گردشگری کشور ناشناخته اند لذا باید از طریق آموزش و معرفی، این مناطق را به مقصد گردشگران تبدیل کنیم. با معرفی مقاصد جدید گردشگری می توان از تراکم گردشگر در برخی نقاط گردشگری جلوگیری کرد.

وی افزود: ستاد هماهنگی خدمات سفر در سراسر کشور به ریاست استانداران تشکیل شده است و این ستادها برنامه های نوروز را ساماندهی می کنند.

احمدی پور تصریح کرد: حفظ و نگهداری میراث فرهنگی تکلیف سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی شود. باید به نحو شایسته میراثی که به ما رسیده را مراقبت و به نسل های بعد منتقل کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به نبود امکان جذب نیرو در ادارات اگر یک نمایندگی بخواهد به اداره ارتقا یابد هم از نظر مالی و هم از نظر نیروی انسانی با مشکل مواجه می شویم. مجبوریم برای حل این مشکل و ارتقای یک نمایندگی به اداره از سرجمع امکانات هر استان استفاده کنیم.

احمدی پور در پایان عنوان کرد:سامانه 09629 به صورت شبانه روزی علاوه بر معرفی ظرفیت های گردشگری استان ها، پذیرای نقطه نظرات شهروندان و گردشگران است تا بتوان اشکالات موجود را برطرف کرد.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.