لاریجانی:برجام براساس شرایط کشور و کلیت خودش،تصمیم گیری درستی بود

مصلحت نمی دانم در مسائل انتخاباتی ورود کنم

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 624
 | 
تاریخ انتشار: 23 اسفند 1395 - 18:34
به گزارش خبرنگار هداپرس;لاریجانی،رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:فرصتی برای اقدامات اصولگرایان در خصوص انتخابات ندارم و دولت روحانی در برخی زمینه ها مانند کشاورزی،بهداشت،نفت و سیاست خارجی خوب اقدام کرده است
مصلحت نمی دانم  در مسائل انتخاباتی ورود کنم

 

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:در برخی زمینه ها مانند کشاورزی، بهداشت، نفت و سیاست خارجی با توجه به سابقه طولانی که آقای روحانی به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی و بر موضوعات تسلط دارند ، خوب اقدام شده است

وی افزود:در موضوع برجام ، در کلیت و در زمان خودش تصمیم گیری درستی بود. اروپائیان، کشورهای منطقه و سیاست گذاران داخلی به این موضوع تاکید دارند که کسی نباید برجام را بر هم زند.این که تصمیم گیری شد و برجام به اجرا درآمد براساس شرایط کشور تصمیم گیری بجایی بود ولی در برخی جاها باید دقت بیشتری می کردند تا شیطنت های اخیر ایجاد نمی شد.

لاریجانی تصریح کرد:در بخش کشاورزی نیز رشد خوبی را شاهد بوده ایم.

وی عنوان کرد:ستاد اقتصادی دولت در آینده باید هماهنگ تر باشد و نگاه پخته تری داشته باشد.
رئیس مجلس ادامه داد:من از نماز صبح تا غروب در مجلس پیگیر امور مجلس هستم و ورود در بحث‌های انتخاباتی را اولویت خود نمیدانم و مصلحت هم نمی‌دانم در مسائل انتخاباتی ورود کنم. برای این کار آقایانی هستند.

لاریجانی در پایان گفت:در مورد اقدامات اصولگرایان در خصوص انتخابات هم به من خبری ندادند. تشکر هم می‌کنیم که خبر ندادند چون اگر هم می‌دادند من فرصتی نداشتم.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.