شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹

مصباحی مقدم در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

مردم با حضور در انتخابات سرنوشت خودشان را رقم بزنند

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 22833
 | 
تاریخ انتشار: 02 بهمن 1398 - 16:36
هدا پرس_عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حضور هرچه بیشتر مردم در پای صندوق های رای موجب تقویت نظام و مردم سالاری خواهد شد.
مردم با حضور در انتخابات سرنوشت خودشان را رقم بزنند

بنا به گزارش هدا پرس، حجت‌الاسلام مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام  در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کسانی که تریبون دارند باید برای حضور مردم در پای صندوق های رای تلاش کنند. حضور هرچه بیشتر مردم در پای صندوق های رای موجب تقویت نظام و مردم سالاری خواهد شد.

 

او با اشاره به ویژگی های مجلس آینده گفت: مجلس به نمایندگان متخصص و دارای برنامه نیاز دارد که بتوانند با مهار تورم کمک بزرگی به اوضاع اقتصادی کشور کنند.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: باید کاری کنیم که دشمن مایوس شود و ترفندهای خود را از پیش شکست خورده ببیند. مجلسی در راس امور است که نمایندگانش تحرک بالایی داشته باشند و در خدمت ملت باشند.

 

مصباحی مقدم تصریح کرد: احزاب ما کوچک و کم توان هستندو هنگام انتخابات گرد هم می آیند و ائتلاف تشکیل می دهند. اگر کاندیداهای انتخابات از طرف احزاب به جامعه معرفی شوند باعث کارآمدی بالای مجلس خواهد شد.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.