با صدور بیانیه‌ای:

محسن مهرعلیزاده نامزد ریاست جمهوریِ حزب راه ملت

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 28920
 | 
تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 1400 - 09:42
حزب راه ملت از محسن مهرعلیزاده دعوت کرد که خود را نامزد انتخابات ریاست جمهوری کند.
محسن مهرعلیزاده نامزد ریاست جمهوریِ حزب راه ملت

به گزارش هداپرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حزب راه ملت با صدور بیانیه‌ای با اشاره به مرامنامه خود و برشمردن ویژگی‌هایی فردی و اجرایی برای محسن مهرعلیزاده، از او دعوت کرد که خود را نامزد انتخابات ریاست جمهوری کند. بیانیه حزب راه ملت به شرح زیر است:

ملت عزیز و شریف ایران

کشور عزیزمان در یکی از پُرخطرترین زمان‌های زیست خود در سده‌های اخیر قرار گرفته ا ست. هر اقدامی در این برهه، به ویژه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در سده‌های آینده اثر خواهد گذاشت.

با عنایت به این مهم، حزب راه ملت بر ا ساس مرامنامه و تحلیل خود از وضع موجود، و ترسیم وضع مطلوب قابل دسترس، در جهت رسیدن به آینده‌ای شایسته و بایسته ایران فردا، ضمن بررسی ویژگی‌هایی از قبیل سابقه عملکردی، شخصیت، رفتار، پاکدستی، توجه به موضوع برابری و عدالت، برنامه محوری، تخصص و تعهد، عملگرایی بر اساس مسئله محوری، پایبندی به گفتمان اصلاح طلبی، اخلاق مداری، آزادگی و آزادی خواهی، و حل مسائل معیشتی مردم به عنوان اولویت نخست کشور و توجه به اهمیت ضرورت وقوف کاندیدای منتخب به موضوع اقتصاد، سرمایه گذاری و ا شتغال به مثابه ستون برنامه‌های عملیاتی رئیس جمهور آینده از آقای محسن مهرعلیزاده دعوت می‌نماید تا در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ حضور یابند.

امید است با همراهی و خردورزی ملت بزرگ ایران در سایه انتخاب آگاهانه بر اساس ویژگی‌های یاد شده گشایشی در مسیر اصلاح و توسعه همه جانبه کشور فراهم شود. باشد که استقامت و پایبندی به برنامه ها،شعار‌ها و تعهداتشان به ملت غیرتمندایران موجب ترمیم اعتماد آسیب دیده بخشی از جامعه شود

هجدهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰

حزب راه ملت

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.