.

لازم است به حداقل شاخصهای علم اقتصاد وفادار باشید

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 1738
 | 
تاریخ انتشار: 15 اردیبهشت 1396 - 12:59
جناب قالیباف شما که شعارهای پیامبر گونه در اقتصاد سر داده اید" لازم است به حداقل شاخصهای علم اقتصاد وفادار باشید"
لازم است به حداقل شاخصهای علم اقتصاد وفادار باشید

کدام اقتصاد دان و کشوری را می شناسید که شاخصهای اقتصادش در نرخ رشد ناخالص ملی وتورم مثبت وبه تورم تک رقمی ورشد دورقمی دست یابد و(بنا بر  اعلام مرکز آمار ایران) وآن اقتصاد را بحرانی خواند؟! جمله شعار گونه ای که شما مرتب درشعارهای تبلیغاتی خود در مقابل دوربین های صدا و سیما تکرار می کنید؟!
مگر تنها با شعارهای بی پایه واساس می توان در قرن 21 دوران فرا مدرنیته  مردم را فریفت؟ تنها نتیجه چنین رفتاری توهین مستقیم به شعور مردم خواهد بود* آقای سوپر من ؟شما تلاش مذبوحانه ای را در تقلید وکپی برداری از دونالد ترامپ ضد نخبه. و پوپولیست پست مدرن آمریکایی انجام میدهید؟ تجربه شکست چه گورا در بولیوی پس از انقلاب کوبا نشان می دهد برغم شباهت های فرهنگی و اجتماعی کشورهای آمزیکای لاتین عدم توجه وشناخت به برخی. نقاط گوناگونی و زیر پوستی جامعه بظاهر همگون موجب شکست پروژه انقلاب کوبا را دربولیوی فراهم ساخت* آیا شرایط ودوره تاریخی. فرهنگی اقتصادی مشترکی با آمریکا که ازبزرگترین اقتصاد دنیا را با عبور از انقلاب صنعتی برخوردار است , دارا میباشیم, که
شما را وا داشته با تقلید ناشیانه از جنبش وال استریت برنی سندرز( 1 درصد در مقابل 99 درصد) نامزد سوسیالیست ,وحزب دموکرات آمریکا “..جامعه ایران را بدون در نظر گرفتن دهکهای متوسط وبرخوردار بصورت دوقطبی تقسیم نمایید؟!. اقتصاددان سیاسی به آمریکا می گویند امپریالیسم,, یعنی عالی ترین شکل نظام سرمایه داری,.. که ناگزیر است برای بقا وموجودیت خود به بازار کشورهای دیگر دست یابد ودر این راستا کشورهای تحت تفوذ خود را. به اقتصادی کمپرادوری( سرمایه داری دلال ووابسته) برای استثمار تشویق نماید. درحالی ما در کشور در راستای دست یابی به اقتصادی ملی و مقاومتی چشم دوخته وحرکت می کنیم …شما بهتر بود از نواندیشی در عوامگرایی دست بر میداشتید وراه نخ نما شده  پوپولیسم ناب احمدی نژادی را با همان شعارهای مناقصه ای یارانه ای عوام انگیزانه اکتفا می کردید*باطرح قصه های خیال بافانه بی پایه واساس ,, اسباب طنز کارشناسان اقتصادی را در داخل وخارج  کشورفراهم نمی کردید؟! اقتصاد,, علمی است که با عدد و رقم و برنامه های راهبردی و دست یافتنی متکی به شاخصهای آماری سروکار دارد؟! نه راه حل های پوپولیستی متکی بر شعارهای دهن پرکن غیرکارشناسی عوام فریب؟!……*وای بحال مردمی که به رغم تجربه‌ دهشتناک فروپاشی تمام شاخصهای اقتصاد ملی دردوره احمدی نژادی عقب گرد نمایند ودوباره با انتخاب جریان شما کشور را به ورطه  سیاه چال سقوط بکشانند* حتی تصورش هم برای مردم میهن دوستی که دل در گرو ایران عزیز دارندخطرناک است!؟

 

فرهنگ اسکندری

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.