برخی احزاب اصلاح‌طلب به‌تازگی جبهه‌ای تحت عنوان «شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب» را تشکیل دادند

فردا؛ بررسی لیست نهایی شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 1659
 | 
تاریخ انتشار: 12 اردیبهشت 1396 - 13:53
دبیر شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب گفت: قرار است فهرست نهایی این جبهه برای شورای شهر فردا به بحث و بررسی گذاشته شود.
فردا؛ بررسی لیست نهایی شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب

به گزارش هدا پرس  به نقل از تسنیم احمد شریف دبیر شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب درباره آخرین وضعیت لیست انتخاباتی این جبهه، اظهار داشت: از اعلام فراخوان ثبت‌نام از کاندیداهای شورای شهر تهران برای اعلام آمادگی جهت حضور در فهرست انتخاباتی این جبهه سیاسی، نزدیک به سیصد نفر که در حوزه مدیریت شهری دارای تخصص بودند به ستاد انتخاباتی شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب مراجعه و با تکمیل فرم ثبت‌نام، تمایل و آمادگی خود را برای حضور در فهرست نهایی اعلام نمودند.

شریف در ادامه افزود: در بین مراجعه‌کنندگان مدیران ارشد اجرایی، نمایندگان ادوار مجلس، اساتید دانشگاه، فعالان رسانه‌ای و صاحب‌نظران مدیریت شهری مشاهده می‌شود.

دبیرکل حزب همبستگی دانش‌آموختگان ایران خاطرنشان کرد: مطابق شاخص‌هایی که توسط دبیران کل احزاب شورای هماهنگی به تصویب رسیده بود، داوطلبان ارزیابی و امتیازبندی شدند که قرار است فهرست نهایی در جلسه روز سه شنبه دوازدهم اردیبهشت با حضور رئیس کمیته انتخابات و دبیران کل اعضای شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب به بحث و بررسی گذاشته شود.

وی درباره احتمال انتشار لیست مشترک این شورا با شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گفت: طبق شواهد و قرائن این احتمال ضعیف به نظر می‌رسد هرچند ممکن اشتراکاتی در هر دو لیست وجود داشته باشد.

برخی احزاب اصلاح‌طلب به‌تازگی جبهه‌ای تحت عنوان «شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب» را تشکیل دادند. این احزاب برای انتخابات ائتلافی تحت عنوان 1+21 تشکیل داده‌اند.

این جبهه که شامل حدود 17 حزب و گروه سیاسی است در انتقاد به سازوکار شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان به‌ریاست محمدرضا عارف فعالیت می‌کند.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.