سعیدی خبر داد:

فراکسیون امید نظر در مورد وزیران پیشنهادی را سه‌شنبه اعلام می‌کند

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 21223
 | 
تاریخ انتشار: 10 شهریور 1398 - 19:31
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور وزیران پیشنهادی میراث فرهنگی و آموزش و پرورش در جلسه امروز این فراکسیون گفت: نظر نهایی این فراکسیون روز سه‌شنبه اعلام می‌شود.
فراکسیون امید نظر در مورد وزیران پیشنهادی را سه‌شنبه اعلام می‌کند

به گزارش هداپرس به نقل از ایلنا، «فاطمه سعیدی»سخنگوی هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا اظهار داشت: فراکسیون امید روز سه شنبه نظر خود را درباره گزینه های پیشنهادی وزارتخانه های آموزش و پرورش و میراث فرهنگی و گردشگری اعلام می کند.

وی در خصوص موضوعات مطرح شده در جلسه فراکسیون امید با وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش و میراث فرهنگی افزود: این جلسه با حضور کمیته‌های آموزش و پرورش و گردشگری فراکسیون امید و با حضور گزینه های پیشنهادی برای وزارتخانه های میراث فرهنگی و گردشگری و آموزش و پرورش تشکیل شد و مونسان و حاجی میزایی وزیران پیشنهادی، برنامه‌های خود را در این جلسه مطرح کردند.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: اعضای فراکسیون دیدگاه های خود را مطرح کردند و وزیران پیشنهادی به پرسش‌های آنان پاسخ دادند؛ در روز سه‌شنبه گزینه های پیشنهادی، در جلسه مجمع عمومی فراکسیون امید حضور می یابند و برنامه های خود را ارائه می کنند.

سخنگوی فراکسیون امید ادامه داد: کمیته های گردشگری و آموزش و پرورش در جلسه روز سه شنبه مجمع عمومی، نتیجه بررسی‌های خود در مورد دو وزیر پیشنهادی را ارائه می دهند؛ در مجمع عمومی فراکسیون رای گیری درمورد وزرای پیشنهادی صورت می گیرد.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.