دلیری:ایدرو در 15 سال گذشته از بزرگترین پیمانکاران پارس جنوبی بوده است

فازهای 17 و 18 پارس جنوبی فروردین امسال به بهره برداری می رسند

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 976
 | 
تاریخ انتشار: 07 فروردین 1396 - 13:32
به گزارش خبرنگار هدا پرس;دلیری،معاون توسعه سرمایه گذاری های صنعتی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران "ایدرو" گفت:ایدرو نخستین قرارداد برای تولید گیربکس اتوماتیک را با یک شرکت اروپایی منعقد کرد که اواخر سال 96 شاهد استفاده از این گیربکس در محصولات تولید داخل خواهیم بود
فازهای 17 و 18 پارس جنوبی فروردین امسال به بهره برداری می رسند

معاون توسعه سرمایه گذاری های صنعتی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران “ایدرو” گفت: فازهای 17 و 18 پارس جنوبی فروردین امسال به بهره برداری می رسد.

وی افزود: ایدرو در 15 سال گذشته از بزرگترین پیمانکاران پارس جنوبی بوده است و اکنون فاز 14 پارس جنوبی را هم در دست اجرا داریم که در یک تا دوسال آینده به تولید خواهد رسید.

دلیری تصریح کرد: سال 95 بعنوان سال تجدید ارتباطات با شرکتهای معتبر بین المللی بود و باتوجه به راهبرد ایدرو که بدنبال واردکردن فناوریها و تکنولوژیهای جدید به کشور است ، ما برای نخستین بار در تاریخ صنعت خودروسازی کشور از طریق ایران خودرو و سایپا موفق به انعقاد قرارداد 50-50 با شرکتهای بین المللی شدیم.

وی اظهار داشت: ایدرو نخستین قرارداد برای تولید گیربکس اتوماتیک را با یک شرکت اروپایی منعقد کرد که بهمن ماه عملیات اجرایی کارخانه آغاز شد و اواخر سال 96 شاهد استفاده از این گیربکس در محصولات تولید داخل خواهیم بود.

دلیری خاطرنشان کرد:با توجه به امکانات خوب سخت افزاری در بخش ساخت و تعمیر کشتی بویژه کشتی های بزرگ ، کارهای تعمیراتی این کشتی ها امسال به جای کشورهای آسیای جنوب شرقی در داخل انجام خواهد شد و در گام بعدی ساخت این نوع کشتی ها را در کشور شروع خواهیم کرد.

معاون توسعه سرمایه گذاری های صنعتی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در پایان گفت: در صنایع نفت و گاز علاوه بر اجرای پروژه های بزرگ در زمینه تجهیزات موفق شدیم شیرهای کنترلی را که یکی از اقلام حیاتی صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی است و تامین آن در دوران تحریم بسیار مشکل بود با همکاری یک شرکت ایتالیایی با سرمایه گذاری مشترک به تولید برسانیم

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.