شریف در گفتگو با هداپرس عنوان کرد:

حضور اشخاص حقیقی در جمع اعضای شورای هماهنگی استانها وجاهت ندارد.

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 19333
 | 
تاریخ انتشار: 04 تیر 1398 - 15:24
احمد شریف دبیرکل حزب همبستگی دانش آموختگان ایران در خصوص مباحث مطرح شده در جلسه دیروز شورای هماهنگی گفت: موضوع پارلمان اصلاحات کماکان در کمیته سیاسی پیگیری می شود و این کمیته به همه احزاب عضو ٢٠ روز فرصت داد تا نظرات و پیشنهادات خود را ارسال نمایند تا پس از جمع بندی در جلسات شورا به بحث و بررسی گذاشته شود.
حضور اشخاص حقیقی در جمع اعضای شورای هماهنگی استانها وجاهت ندارد.

به گزارش هداپرس احمد شریف دبیرکل حزب همبستگی دانش آموختگان ایران در خصوص مباحث مطرح شده در جلسه دیروز شورای هماهنگی گفت: موضوع پارلمان اصلاحات کماکان در کمیته سیاسی پیگیری می شود و این کمیته به همه احزاب عضو ٢٠ روز فرصت داد تا نظرات و پیشنهادات خود را ارسال نمایند تا پس از جمع بندی در جلسات شورا به بحث و بررسی گذاشته شود.

شریف در ادامه خاطرنشان کرد با توجه به گزارش کمیته استانها در برخی مناطق کشور فعالیت شورای هماهنگی بعلت حضور اشخاص حقیقی که نماینده هیچ حزبی نیستند با مشکلاتی مواجه گردیده است در این خصوص اعضا بر اجرای آیین نامه شورای هماهنگی تاکید شد و مقرر گردید تا در خصوص یکی از استانها که اکثریت اعضای هیأت رئیسه شورای هماهنگی از اشخاص حقیقی هستند و برای حضور احزاب عضو شورای هماهنگی در جلسات شورا مشکلاتی را ایجاد کرده اند کمیته امور استانها با دعوت از نمایندگان احزاب فعال در این استان به شکل گیری شورای هماهنگی همانند سایر استانها اقدام نماید.

آنچه که در جلسه مذکور برآن تاکید شد تعارض قانونی حضور اشخاص حقیقی در جمع شورای هماهنگی مرکز و استانهاست. البته در خصوص استفاده از توانمندی های افراد غیرحزبی و بانفود استانها پیشنهاداتی مطرح گردید لکن جمع بندی خاصی در این خصوص بعمل نیامد.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.