.

شیوه نامه شفاف سازی عملکرد شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان تصویب شد.

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 20444
 | 
تاریخ انتشار: 07 مرداد 1398 - 09:24
شیوه نامه شفاف سازی عملکرد شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان در جلسه عصر یکشنبه این شورا بررسی شد و به تصویب اعضا رسید.
شیوه نامه شفاف سازی عملکرد شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان تصویب شد.

به گزارش هداپرس به نقل از روابط عمومی شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان، در ابتدای این جلسه گزارشی از روند برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورایاری محلات تهران ارائه شد.
اعضای شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان از مدیریت شهری جهت برگزاری خوب این انتخابات و از همراهی و همکاری موثر دولت و حضور مردم در پای صندوقهای رای قدردانی کردند.
اعضای شورا به رویکرد صدا و سیما در عدم ترغیب مردم برای مشارکت و انعکاس کمرنگ اخبار انتخابات شورایاری انتقاد و تاکید کردند که حضور مردم در هر انتخاباتی فارغ از جناح بندی‌های سیاسی نشانی از اعتماد آنها به انتخابات و صندوق رای و رکن جمهوریت نظام است و وظیفه رسانه ملی به عنوان نهادی اجماعی این است که برنامه های خود را بر افزایش مشارکت شهروندان متمرکز کند.
به اعتقاد شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان برگزاری الکترونیکی انتخابات شورایاری تجربه موفق و گام بزرگی بود که می توان در دیگر انتخابات از این روش استفاده کرد.
در این جلسه شیوه نامه شفاف سازی عملکردشورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان بعد از بحث و بررسی به تصویب اعضا رسید.
ارتقا پاسخگویی شورای عالی اصلاح طلبان و ارتقاء سلامت ساز و کار انتخاباتی این شورا از محوری‌ترین اهداف این شیوه نامه است.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.