سخنگوی شورای ائتلاف،نیروهای انقلاب:

شورای ائتلاف وارد مصادیق انتخاب شهردار تهران نمی‌شود

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 30763
 | 
تاریخ انتشار: 28 تیر 1400 - 11:37
سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب درباره معرفی گزینه‌های شهرداری تهران، گفت: ممکن است شورای ائتلاف براساس شاخص‌هایی نظر خود را بدهد، اما به عنوان جناح سیاسی وارد مصادیق انتخاب شهردار تهران نمی‌شود.
شورای ائتلاف وارد مصادیق انتخاب شهردار تهران نمی‌شود

به گزارش هداپرس به نقل از ایرنا، امیر ابراهیم رسولی درباره گزینه‌های شهرداری تهران، گفت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از لحاظ جریانی وارد مصادیق شهرداری تهران نمی‌شود اما می‌تواند شاخص‌هایی را به شورای شهر ششم پیشنهاد دهد.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب افزود: شورای ائتلاف کمک کرد این لیست (اصولگرای شورای شهر ششم) در انتخابات ۲۸ خرداد پیروز شود و از وظایف اعضای شورای شهر تهران این است که پس از استقرار، برنامه نامزدهای شهرداری را بررسی کرده و یک نفر را انتخاب کند.

رسولی یادآور شد: پس از معرفی تعدادی از گزینه‌های شهرداری از سوی اعضای منتخب شورای شهر تهران، ظاهرا در یک جمع بندی اولیه ۱۲ نامزد دارای شاخص‌های مدنظر در معرض رای اعضای شورای شهر تهران قرار می‌گیرند.

وی درباره ترکیب کابینه سیزدهم و جایگاه مشورتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، گفت: رییس جمهوری منتخب احتمالا این شورا را مورد مشورت می‌دهد. باید رییسی کابینه خود را معرفی کند بعد می‌توانیم نسبت به تحقق وعده‌هایی که داده قضاوت کنیم.

یکدست شدن قوا را مفید دانست

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب،خاطرنشان کرد: از این جهت می‌تواند به حال کشور مفید باشد که قوا تلاش هماهنگی برای رفع مشکلات مردم انجام دهند.

رسولی عنوان کرد: به نظر می‌رسد قوا ضمن حفظ استقلال با هدف نفع جمعی و منافع ملی همدیگر را تکمیل و امورات حکمرانی را تسهیل کنند. بنابراین دولت و مجلس چابک تر عمل خواهند کرد و بر محور رضایت جامعه حرکت می‌کنند.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.