سالاری:مگامال ها و مجتمع های چند منظوره به یک آفت تبدیل شده است

شهرداری تهران 20 هزار میلیارد تومان بدهکار است

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 634
 | 
تاریخ انتشار: 23 اسفند 1395 - 19:40
به گزارش خبرنگار هدا پرس;سالاری،رئیس فراکسیون اصلاح طلبان شورای شهر تهران گفت:تشکیل کمیته تحقیق و تفحص برای رسیدگی به تخلفات گسترده حوزه ساخت و ساز پایتخت ضرورت دارد و شهرداری تهران یک زمین سوخته را تحویل شهردار آینده می دهد.
شهرداری تهران 20 هزار میلیارد تومان بدهکار است

نائب رییس فراکسیون اصلاح طلبان شورای شهر تهران گفت: یکی از مهم ترین دستاوردهای فراکسیون همراه کردن نظارت رسانه‌ای و نظارت شهروندان در کنار نظارت اعضای شورا بود.

وی افزود: متاسفانه طی سال‌های گذشته به ویژه در شش ماه اخیر وضعیت بسیار نابهنجاری را در مناطق 22گانه شاهد هستیم، قطعا باید کمیته تحقیق و تفحص در شورای شهر تهران تشکیل شود و وضعیت شهرسازی مناطق 22گانه را مورد بررسی قرار دهد.

سالاری تصریح کرد: اکنون شهرداری تهران با وجود حدود بيست هزارميليارد تومان بدهي به بانكها ،اشخاص حقیقی وحقوقي و پیمانکاران و نیاز به بيش از سي هزار ميليارد تومان اعتبار براي اتمام پروژه هاي نيمه تمام و فروش تمام املاک و اراضی شهر تهران در فرآیند احداث پروژه‌های بزرگ مقیاس ، یک زمین سوخته را تحویل شهردار آینده می‌دهد .

وی اظهار داشت: آنقدر مال ها و مگامال ها و مجتمع های چند منظوره در مناطق مرغوب ساخته شده که تبدیل به یک آفت برای محلات شده اند .

سالاری تاکید کرد:طرح تقصیلی 48 بند داشته که هیچکدام محقق نشده ، بنابراین تذکر من تبدیل به سوال می شود و نهایتا به سمت استیضاح می رود اما در حالیکه تمام اعضای شورا با اینکه اهداف طرح تفصیلی محقق نشده موافق هستند اما در فرایند سوال با من همراهی نمی کنند .

رئیس فراکسیون اصلاح طلبان شورای شهر تهران در پایان گفت:قانون شوراها اشکال دارد و اگر حکمرانی محلی محقق نشود نهاد شورا به بن بست خورده است.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.