یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹

محمد حسن قدیری ابیانه

شرط یک کاندیدای انتخابات مجلس برای تداوم رقابت

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 22525
 | 
تاریخ انتشار: 10 آذر 1398 - 13:09
محمد حسن قدیری ابیانه با تاکید بر شفافیت در هزینه های انتخاباتی گفت: در بسیاری از کشورها این شفافیت هزینه ها هست و می توانم ادعا کنم کسی که میلیاردی برای رفتن به مجلس خرج میکند برای مبارزه با فساد به مجلس نمی رود و متاسفانه در مجلس فعلی حمایت از فساد را زیاد دیدیم.،پس از ثبت نام در انتخابات اعلام کرد که اگر در لیست ولایت مدارن قرار گرفتم ادامه می‌دهم.
شرط یک کاندیدای انتخابات مجلس برای تداوم رقابت

محمد حسن قدیری ابیانه،پس از ثبت نام در انتخابات اعلام کرد که اگر در لیست ولایت مدارن قرار گرفتم ادامه می‌دهم.

این دیپلمات پیشین پس از ثبت نام  در انتخابات مجلس یازدهم در گفت وگویی: با بیان اینکه اگر در لیست ولایت مدارن قرار گرفتم ادامه می‌دهم، اظهار کرد: اگر نباشم به نفع این لیست کناره گیری می کنم. من هیچ لابی با هیچ گروهی نداشتم.

وی همچنین گفت:  یک تعدادی از نمایندگان فعلی با فریب ، پول خرج کردن و حمایت بیگانگان وارد مجلس شدند.

وی مدعی شد که در انتخابات ریاست جمهوری و مجلس دشمنان از لیست اصلاح طلبان حمایت کردند.

این داوطلب شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که مهم ترین دغدغه مردم را چه می داند، خاطرنشان کرد: اینها خیلی فریب کاری کردند و خیلی از مردم نیز از رایشان پشیمان هستند. امیدواریم این اتفاقات برای مردم تجربه شود تا در انتخاب درست دقت کنند و فریب تبلیغات دروغین را نخورند.

قدیری ابیانه با تاکید بر شفافیت در هزینه های انتخاباتی گفت: در بسیاری از کشورها این شفافیت هزینه ها هست و می توانم ادعا کنم کسی که میلیاردی برای رفتن به مجلس خرج میکند برای مبارزه با فساد به مجلس نمی رود و متاسفانه در مجلس فعلی حمایت از فساد را زیاد دیدیم.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.