محمدحسن قدیری ابیانه:

شانس پیروزی اصولگرایان در ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ بسیار بالاست

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 27820
 | 
تاریخ انتشار: 20 اسفند 1399 - 10:18
فعال سیاسی اصولگرا درباره انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ توضیحاتی ارائه داد.
شانس پیروزی اصولگرایان در ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ بسیار بالاست

به گزارش هداپرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدحسن قدیری ابیانه درباره انتخابات ریاست جمهوری سال آینده گفت: وضعیت نیروهای انقلاب در انتخابات پیش رو بسیار خوب است؛  هدفشان اصلاح و بهبود وضعیت اقتصادی و خنثی کردن تحریم‌هاست و با برنامه وارد انتخابات خواهند شد.

او ادامه داد: آنها طرفداران بسیاری هم دارند، برای مثال آیت الله رئیسی در دوره گذشته در حدود شانزده میلیون رای آورد که این آرا هنوز در سبد رای اصولگرایان قرار دارد. علاوه برآن عده‌ای از افرادی که به وی رای ندادند به این سبب بود که تحت تاثیر تبیلغات سو شبکه‌ها بیگانه علیه رئیسی قرار داشتند.

برای مثال گفته می‌شد که اگر رئیسی بیاید دلار می‌شود پنج هزارتومان؛ اما افرادی که در آن روز تحت تاثیر آن تبلیغات بودند، دیدند که عکس این اتفاق‌ها رخ داد و رئیسی بسیار خوب عمل کرد و نقطه امید شد و حتی بسیاری از کارخانجاتی هم که به سبب بی تدبیری دولت تعطیل شده بودند رئیسی مجددا بازگشایی کرد.

قدیری ابیانه افزود: موقعیت بعدی اصولگرایان در انتخابات هم عملکرد منفی اصلاح طلبان و دولت روحانی است. دولتی که با حمایت اصلاح طلبان روی کار آمد و باعث شده است امروز بسیاری از اصلاح طلبان هم به سمت اصولگرایان گرایش یابند.

در انتخابات بعدی هم قطعا تمام رسانه‌های بیگانه تلاش خواهند کرد

فعال اصولگرا گفت: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد و شرایط مانند امروز باشد حتما یک نیروی انقلابی پیروز خواهد شد و اصلاح طلبان شکست سنگینی خواهند خورد.

کمااینکه در انتخابات مجلس یازدهم هم گروه‌‌های اصلاح‌طلب با اینکه لیست های مشترکی ارائه دادند، اما شاهد بودیم که سرلیست تمام آن لیست ها یعنی مجید انصاری حدود هفتادهزار رای بیشتر نیاورد و حتی  امروز وضعیت اصلاح طلبان سخت تر از مجلس یازدهم است.

وی در پایان تصریح کرد: البته در انتخابات بعدی هم قطعا تمام رسانه‌های بیگانه تلاش خواهند کرد که نیروهای انقلاب را تخریب و نامزدهای اصلاح طلبان را تقویت کنند و برای تقویت آنها هم بایدن حاضر است یک گشایش مختصری در تحریم‌ها انجام دهد تا نرخ ارز و سایر کالاها کاهش یابد تا اصلاحات بتواند آن را محملی برای تقویت خود قرار دهد. اما این شبیه همان آبی است که به قربانی قبل از ذبح می دهند؛ زیرا آنها درصدد ضربه زدن به ما هستند و می خواهند افراد بی کفایت در انتخابات پیروز شوند، اما بازهم بعید است زیرا بسیاری از افراد از رای به روحانی پشیمان هستند.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.