حمیدرضا ترقی:

روند معرفی کاندیدای حزب موتلفه به شورای وحدت

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 28281
 | 
تاریخ انتشار: 26 فروردین 1400 - 13:07
سخنگوی حزب موتلفه اسلامی گفت: در هر دو شورا حضور داریم که بتوانیم زمینه وحدت این دو نهاد را فراهم کنیم و در حال بکارگیری همه تلاش و توان خود هستیم که این دو مجموعه با یکدیگر هم‌افزایی داشته و ادغام شوند.
روند معرفی کاندیدای حزب موتلفه به شورای وحدت

به گزارش هداپرس به نقل از ایلنا، حمیدرضا ترقی درباره آخرین اتفاقات در جریان معرفی کاندیدا از سوی حزب موتلفه اسلامی، گفت: آنچه که صحبت شده این بوده موتلفه چند نفراز افرادی که در تراز ریاست جمهوری هستند را معرفی کند تا این افراد دیدگاه‌های حزب را در بُعد حکمرانی حزبی و دولت حزبی تبلیغ کنند و بعد در صورتی که در ائتلاف به جمع‌بندی رسیدند این افراد هم آنجا مطرح شوند.

وی ادامه داد: در بیانیه فروردین ماه حزب ۵ نفر معرفی شدند نه به این عنوان که حتما نامزد هستندبه عنوان کسانی که می توانند نامزد حزب باشند و قرار است ترویج دهنده و معرفی کننده دیدگاه حکمرانی حزبی باشند.

تاکنون بنده و آقای انواری در بعد تبیین این مساله فعالیت هایی داشتیم اما برای تداوم این کار(کاندیداتوری) اعلام «عدم آمادگی» کردیم؛ اما درباره آقای بادامچیان و آقای میرسلیم هنوز به آن مرحله‌ای که بحث درباره مطرح شدن و پیشنهاد دادن به شورای وحدت باشد، نرسیده است. منتها در حال تصمیم‌گیری در این زمینه هستیم و در آینده تکلیف این مساله روشن خواهد شد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه درباره حضور همزمان نماینده‌ای از این حزب در دو تشکل «شورای ائتلاف» و «شورای وحدت»، ابراز داشت: اعتقاد ما بر این است که باید این دو شورا یکی شوند و باهم وحدت داشته باشند. بر همین اساس در هر دو شورا حضور داریم که بتوانیم زمینه وحدت این دو نهاد را فراهم کنیم و در حال بکارگیری همه تلاش و توان خود هستیم که این دو مجموعه با هم‌افزایی و ادغام ظرفیت یکدیگر بتوانند نقش موثری را در جبهه نیروهای انقلاب ایفا کنند.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.