حبیب زاده:در جلسه شورا با شریعتمداری،دکتر روحانی به عنوان نامزد اصلاح طلبان انتخاب شد

“روحانی”موافق کاندیداتوری یک اصلاح طلب کنار خودش نیست

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 775
 | 
تاریخ انتشار: 28 اسفند 1395 - 18:09
به گزارش خبرنگار هدا پرس;افشین حبیب زاده،عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت:احزاب عضو شورای عالی سیاستگذاری می توانند افراد دارای شرایط را معرفی کنند و در جلسه شورا با شریعتمداری به این نتیجه رسیدیم که دکتر روحانی،تنها نامزد اصلاح طلبان باشد
“روحانی”موافق کاندیداتوری یک اصلاح طلب کنار خودش نیست

عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: احزاب مختلفی که عضو شورای عالی سیاست‌گذاری هستند از افرادی که احساس می‌شود دارای شرایط و شاخص‌های لازم هستند، دعوت به ثبت‌نام می‌کنند.

وی افزود:افرادی که شاخص‌های اصلی مثل اصلاح‌طلب بودن و تخصص لازم را دارند، دعوت به ثبت‌نام می‌کنیم. این اشخاص بعد از ثبت‌نام مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. کاندیداهای شهر تهران در شورای عالی به رأی گذاشته می‌شوند و کاندیداهای هر حوزه هم توسط شورای اصلاح‌طلبان همان حوزه مشخص می‌شوند.

حبیب زاده تصریح کرد: ما جلسه‌ای با آقای شریعتمداری معاون اجرایی رئیس‌جمهور داشتیم که همه مباحث مرتبط با انتخابات بحث و در نهایت دکتر روحانی به‌‌عنوان نامزد اصلاح‌طلبان انتخاب شد. جلسه اعضای شورای عالی سیاست‌گذاری با دکتر روحانی هم قرار شد توسط آقای شریعتمداری هماهنگ شود و به ما خبر دهد.

عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان درباره معرفی یک گزینه کنار روحانی برای انتخابات 96، گفت: تا جایی که اطلاع دارم، دکتر روحانی موافق این موضوع نیست، لذا ما هم چنین قصدی نداریم و تنها نامزد ما برای انتخابات ریاست‌جمهوری دکتر روحانی است.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.