زور راه حل نیست، راه حل رأی مردم است،

رئیس جمهور: اقدام تروریستی تهران انتقام از دموکراسی است

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 2179
 | 
تاریخ انتشار: 20 خرداد 1396 - 13:44
رئیس جمهورگفت: همواره وقتی ملت ایران پیروزی بزرگی به دست می آورد بدخواهان به دنبال این هستند ضربه ای به مردم و کشور وارد کنند.
رئیس جمهور: اقدام تروریستی تهران انتقام از دموکراسی است

به گزارش  هدا پرس به نقل از انتخاب، اقدام تروریستی تهران درواقع انتقام از دموکراسی استآقای روحانی در حاشیه مراسم وداع با پیکرهای شهدای حادثه اخیر تروریستی تهران ،گفت: حضور مردم در یک مشارکت فوق العاده در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی، همه بدخواهان ما را به اعجاب واداشت و دوستان ما را در سراسر جهان خوشحال کرد.

رئیس جمهور افزود: این اقدام تروریستی درواقع انتقام از دموکراسی است.

وی گفت: دموکراسی در منطقه ما چه آنهایی که حامی تروریسم هستند و در زندگی سیاسی شان دموکراسی ندیده اند و چه آنهایی که تروریست هستند، با دموکراسی تحت عنوان دموقراتی طاغوت تحت عنوان طاغوت یاد می کنند و با دموکراسی مخالفند.

آقای روحانی افزود: چون دموکراسی اساس فکری تروریست ها را از بین می برد و نشان می دهد خشونت راه حل نیست، زور راه حل نیست، راه حل رأی مردم است، انتخابات و صندوق انتخابات به مبنای فکری خشونت طلبان و تروریست ها ضربه کاری زده است و همه حامیان آنها دنبال انتقام بودند، غافل از آنکه مردم ایران، مردمی مقاوم هستند و از این حوادث در زندگی خودشان فراوان دیده اند.

رئیس جمهور گفت: مردم ایران از سال 57 و از 22 بهمن ماه تا امروز حوادث اینچنینی فراوانی دیده اند.

آقای روحانی افزود: مردم راه خودشان را برای دستیابی به اهداف ملی، انسجام ملی و وحدت ملی ادامه خواهند داد و بی تردید ملت ایران، ملتی موفق خواهد بود.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.