رئیس ستاد و معاون اجرایی نیروی پدافند هوایی:

دشمن در مقابل اراده پولادین فرزندان این سرزمین عاجز مانده است

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 20630
 | 
تاریخ انتشار: 14 مرداد 1398 - 12:04
رئیس ستاد و معاون اجرایی نیروی پدافند هوایی گفت: واهمه و بیم دشمن از اقدام نظامی علیه کشورمان، حاصل تجربه سه هزار روز ایثار، ایستادگی و استقامت امت قهرمان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس است.
دشمن در مقابل اراده پولادین فرزندان این سرزمین عاجز مانده است

به گزارش هداپرس به نقل از ایلنا، امیر سرتیپ دوم ابوالفضل سپهری رئیس ستاد و معاون اجرایی نیروی پدافند هوایی در مراسم صبحگاه این نیرو در جمع فرماندهان و کارکنان این ستاد گفت: مقاومت و ایستادگی در برابر توطئه ها، دشمن را به این نتیجه رسانده است که هرگونه حماقتی هزینه های زیادی را در بر خواهد داشت و خوب می داند آمادگی رزمی دفاعی ما قابل آزمودن نیست و قطعا اولین اشتباه آنها، آخرین اشتباهشان خواهد بود.

وی در ادامه افزود: واهمه و بیم دشمن از اقدام نظامی علیه کشورمان، حاصل تجربه سه هزار روز ایثار، ایستادگی و استقامت امت قهرمان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس است.

امیر سپهری تصریح کرد: اگر امروز دشمن در مقابل اراده پولادین فرزندان این سرزمین عاجز مانده است به دلیل مولفه های قدرت بازدارندگی است که ایران اسلامی به اتکا قدرت درون زای نیروهای مسلح و به ویژه نیروی پدافند هوایی به دست آورده است.

رئیس ستاد و معاون اجرایی نیروی پدافند هوایی در پایان اظهار کرد: بدانید که دشمن ما، دشمن انرژی اتمی ما نیست؛ دشمن نحوه رعایت حقوق بشر ما نیست، دشمن داشتن یا نداشتن موشک و تجهیزات ما نیست؛ دشمن ما دشمن باورهای ماست، دشمن فرهنگ شیعی، خروش حسینی و انتظار مهدوی ماست و تا مادامی که بر این باور باشیم این دشمنی ادامه خواهد داشت.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.