محمد مخبر:

در هیچ جنگی بدون حضور زنان و مادران پیروز نخواهیم شد

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 21164
 | 
تاریخ انتشار: 07 شهریور 1398 - 09:33
رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت:یکی از بزرگترین دستاوردهای ستاداجرایی فرمان امام در سالهای اخیر ، ایجاد و حمایت از شبکه بزرگ بانوان فعال اجتماعی و کارآفرین در کشور است که این حمایتها تا هرکجا لازم باشد ادامه خواهد یافت.
در هیچ جنگی بدون حضور زنان و مادران پیروز نخواهیم شد

به گزارش هداپرس به نقل از ایسنا، محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام در رویداد بانوی احسان که صبح امروز توسط بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام در حوزه هنری برگزار شد پس از مشاهده روایت (تد) چندتن از بانوان نیکوکار و احسان کننده گفت: امروز روز افتخار آمیزی برای ستاد اجرایی فرمان امام است ، رویداد امروز گوشه ای از تلاشهای جهادی بانوان در کشور است.

وی افزود: درهیچ جنگی پس از اسلام نبوده که زنان حضور نداشته باشند. در دوران مبارزه با رژیم طاغوت و دفاع مقدس وقتی به پیروزی رسیدیم که زنان و مادران هم به میدان آمدند و به فرمان امام خمینی لبیک گفتند و سلاح به دست گرفتند. اگر بانوان نبودند ، پیروزی بر جبهه متحد دشمنان و منافقان محال بود.

مخبر با اشاره به شرایط کنونی جامعه افزود: امروز نه تنها جنگ تمام نشده که وسیع‌تر، پیچیده تر وعمیق‌تر شده است. در جنگ تحمیلی قسمتی ازبرخی استانها درگیر بود اما امروز جنگ همه کشور و همه اقشار را فراگرفته است.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام افزود: درگذشته بین ماهیت مادری و خانواده و عاطفه زنان و ازطرفی مسئولیت‌های اجتماعی و استعدادهای بانوان تعارض وجودداشت، امروز با گسترش فناوری این مشکل برطرف شده و بسیاری از بانوان از داخل خانه خودشان وکنار فرزندانشان کارآفرینی می‌کنند.

مخبر تأکید کرد: یکی از بزرگترین دستاوردهای ستاداجرایی فرمان امام در سال‌های اخیر ، ایجاد و حمایت از شبکه بزرگ کارآفرینی بانوان در کشور است که این حمایت‌ها تا هرکجا لازم باشد ادامه خواهد یافت و باید این شبکه در سال‌های آینده گسترش و فراگیری بیشتری پیداکند.

مهرداد بذرپاش رئیس هیئت مدیره بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام نیز دراین مراسم با تقدیر از تلاش شیرزنان نیکوکار در سطح کشور گفت: روایت‌هایی که امروز شنیدیم انصافا حکایت از آغاز یک حرکت عظیم جهادی در کشور است که میتواند مشکلات کشور را درنوردد.

وی افزود:نباید خسته بشویم و این تازه شروع کار است.باید همت کنیم و سال آینده در رویداد بعدی شاهد تشکیل “شبکه عظیم بانوان فعال اجتماعی و کارآفرین” در کشور باشیم و بدانیم که خدمتی بالاتر از رفع محرومیت و کم کردن مشکلات مردم وجود ندارد.

در ادامه مراسم گروه سرود آوای پارسی که متشکل از دختران ناشنوا بود، به اجرای سرود پرداختند.

در پایان این مراسم از تعدادی از بانوان نیکوکار و فعالان رسانه در حوزه احسان ، تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.