جواد امام:

در فضای انتخاباتی تخریب‌ها علیه دولت بیشتر می‌شود.

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 20502
 | 
تاریخ انتشار: 08 مرداد 1398 - 10:58
مدیرعامل بنیاد باران با اشاره به افزایش هجمه‌ها و انتقادات به دولت گفت: هر قدر به فضای انتخابات نزدیک‌تر می شویم تندروها نگران‌تر می‌شوند و با هدف ناکارآمد جلوه دادن جریان اصلاحات به دولتی که اصلاح طلبان حامی آن هستند؛ حمله می‌کنند.
در فضای انتخاباتی تخریب‌ها علیه دولت بیشتر می‌شود.

به گزارش هداپرس «جواد امام» فعال سیاسی اصلاح طلب روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به اینکه تندروها دولت را نزدیک به جریان اصلاحات می دانند؛ گفت: چون اصلاح طلبان را حامی دولت می دانند به همین دلیل علیه دولت موضع گرفته و انتقاد می‌کنند تا در چالش‌های موجود اصلاحات را مقصر معرفی کنند. در حالی که اصلاح طلبان بر اساس نیاز کشور و منافع ملی بدون هرگونه سهم خواهی از دولت حمایت کرده اند اما تصمیات دولت به صورت مستقل و فراجناحی گرفته می‌شود.

رئیس بنیاد باران با اشاره به اینکه موضع گیری رئیس دولت اصلاحات برای حضور موثر در انتخابات؛ برخی از تندروها را نگران کرده است، گفت: طرح موضوع عدم تحریم انتخابات از سوی رئیس دولت اصلاحات؛ القائات تندورها را درباره عدم مشارکت اصلاح طلبان در انتخابات باطل کرد.

وی ادامه داد: برخی در جناح رقیب با القای تحریم انتخابات از سوی اصلاح طلبان؛ خود را به عنوان پیروز انتخابات معرفی می کنند اما اگر مردم در صحنه حضور پیدا کنند؛ آن ها نمی‌توانند یک طرفه خود را پیروز انتخابات مجلس معرفی کنند.

عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان درباره برخی ابهامات در نامگذاری‌ تازه تشکل های اصلاح طلب هم گفت: شورای عالی سیاستگذاری زیرمجموعه جبهه اصلاح طلبان ایران اسلامی است و جبهه هماهنگی اصلاحات، همان شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است که در تطابق با قانون جدید احزاب، نام خود را تغییر داده است. سازوکارها و تصمیمات انتخاباتی در شورای عالی سیاستگذاری گرفته می‌شود.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.