الهه کولایی گفت‌:

درباره عملکرد منتخبین مردم در فراکسیون امید اطلاع‌رسانی شود

چاپ خبر
 | 
شناسه خبر: 20608
 | 
تاریخ انتشار: 14 مرداد 1398 - 09:32
عضو شورای هماهنگی مجمع زنان اصلاح‌طلب گفت: اطلاع‌رسانی درباره عملکرد منتخبین مردم در فراکسیون امید در مجلس و شورای شهر و بیان واقعیت‌ها از سوی منتخبان مردم می‌تواند به شکل‌گیری انتخاب‌ها در انتخابات پیش‌رو کمک کند.
درباره عملکرد منتخبین مردم در فراکسیون امید اطلاع‌رسانی شود

به گزارش هداپرس الهه کولایی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص میزان موفقیت اصلاح‌طلبان در انتخابات با توجه به عملکرد فراکسیون امید و دولت، اظهار کرد: در شرایط فعلی با توجه به تجربه انتخابات ۹۲، ۹۴ و ۹۶ به نظر می‌رسد که دیدگاه‌های بسیار متفاوتی در میان فعالان سیاسی و چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب وجود داشته باشد که رسیدن به وحدت و اجماع در بین آنان نیازمند فرآیندی از گفت‌وگو و تبادل نظر است که در جریان قرار دارد.

وی افزود: در بین احزاب اصلاح‌طلب در رابطه با شیوه مواجه شدن با انتخابات پیش رو و در نظر گرفتن امکانات و محدودیت‌های موجود در روند برآورده کردن مطالبات مردم، دیدگاه‌های متفاوت وجود دارد و هریک استدلال خاص خود را ارائه می‌دهند و به نظر می‌رسد به این سادگی قابل جمع شدن و رسیدن به یکپارچگی و وحدت نظر نباشد.

عضو شورای هماهنگی مجمع زنان اصلاح‌طلب خاطرنشان کرد: اطلاع‌رسانی در رابطه با عملکرد منتخبین مردم در فراکسیون امید در مجلس و شورای شهر و بیان واقعیت‌ها از سوی منتخبان مردم می‌تواند به شکل‌گیری انتخاب‌ها کمک کند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب اضافه کرد: به نظر می‌رسد که با توجه به شرایط داخلی، منطقه‌ای و بین المللی قضاوت در رابطه با این جمع‌بندی زود است و فعالان سیاسی و حتی خود مردم می‌توانند در این زمینه به شکل‌گیری تصویری از آینده کمک کنند و در ایجاد آن سهمی داشته باشند که در یک روند تعاملی می‌تواند در ماه‌های پیش‌رو شکل بگیرد.

کولایی بیان کرد: فراموش نکنید که سازوکار حاکم بر انتخابات مجلس در بسیاری از مناطق کشور به جز شهرهای بزرگ تابع ملاحضات قومی، قبیله‌ای، منطقه‌ای و محله‌ای است و نمی‌توان به راحتی در رابطه با پیامدهای موضع‌گیری‌های سیاسی در این زمینه قضاوت کرد.

برچسب ها:

دیدگاه خود را ارسال کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.